Tipsport.cz

Tipsport Cup: Hrajte o 500 000 Kč

Zabojujte v kvalifikaci!

Dotace půl milionu a z toho sto tisíc korun pro mistra. Prestižní mezinárodní titul a respekt sázkařské komunity Tipsportu v Česku a na Slovensku. O to všechno se porvěte v kvalifikaci a ve vyřazovacích bitvách!

Více o soutěži

Grand Tour: Sázejte každý den!

V PLAY OFF rozdáme nejméně 800 000 Kč

Opřete se do sázení! Pokračuje Grand Tour, tentokrát s kulisami play off Tipsport extraligy. Ve třetí etapě rozdáme nejméně 800 000 Kč. Navíc stále hrajete i o luxusní sporťák BMW 3 GT a o podíl z finálové dotace 3 500 000 Kč.

Více o soutěži

Sledujte hokejové řežby!

Všechny zápasy play off pouze na TV Tipsport

Brilantní kličky. Dělovky od modré čáry. Efektní zákroky brankářů. Tvrdé střety a bitky. Nic z toho vám neunikne! Pouze na TV Tipsport sledujte živě všechny zápasy play off Tipsport extraligy. S ostatními sázkaři se poměřte v adrenalinových LIVE sázkách!

Program zde

Vstupní bonus až 10 000 Kč

Staňte se součástí největší sázkařské komunity!

Zaregistrujte se u Tipsportu k internetovému sázení a získejte podle výše svého prvního vkladu mimořádný vstupní bonus až 10 000 Kč! Staňte se součástí největší české sázkařské komunity a užijte si všechny výhody sázení s Tipsportem.

Získat bonus

Itálie na TV Tipsport!

Sledujte největší online sportovní televizi na světě

Elektrizující střety a teatrální gesta fotbalových hvězd. Emoce, výstavní góly i skálopevné obrany. To všechno nabízí Serie A. Zápasy italské elitní soutěže jsou žhavou novinkou v nejobsáhlejší nabídce streamů. Sledujte TV Tipsport a kličkujte s LIVE sázkami!

Program zde

Sázení na zkoušku s odměnou!

Otestujte si internetové sázení Tipsportu a získejte 100 Netů

Zaregistrujete se na webu Tipsportu, dostanete 10 000 bonusových bodů a týden si můžete zkoušet sázení. Navíc, pokud registraci dokončíte v pobočce, získáte za první vyhrávající sázku v bodech odměnu až do výše 100 Netů. Sázení na zkoušku je skvělá možnost, jak si bez obav a rizika pořádně otestovat internetový svět Tipsportu!

Sázení na zkoušku