• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

NETY ZA SDÍLENÍ – PODMÍNKY

 1. Podmínky účasti v programu

  Oprávnění k účasti v programu „Nety za sdílení“ mají stávající zákazníci společnosti Tipsport.net a.s., kterým byla tato akce zpřístupněna. Přístup je možné získat po kliknutí na tlačítko „Chci se zapojit“ v záložkách „Jak to funguje“ a „Přehled“. Stávajícím zákazníkem se rozumí osoba, která se zaregistrovala k internetovému sázení v souladu s všeobecnými obchodními podmínkami společnosti Tipsport.net a.s.

 2. Co se rozumí „sdílením“

  Sdílením se rozumí umístění odkazu na tiket nebo analýzu na sociální sítě (např. Facebook, Twitter apod.), sázkařská diskuzní fóra, jiné webové stránky nebo odeslání odkazu e-mailem. Tikety a analýzy lze sdílet jak zkopírováním odkazu z adresního řádku prohlížeče a jeho následným vložením na příslušný web, diskuzní fórum nebo sociální síť, tak i použitím „sdílecích tlačítek“ sociálních sítí na stránce tiketu nebo analýzy.

 3. Jaké typy odkazů lze sdílet

  Sdílet je možné odkazy na tikety nebo analýzy. Lze sdílet jak vlastní tikety či analýzy, tak i tikety či analýzy ostatních klientů společnosti Tipsport.net a.s.

 4. Získání odměny za nového zákazníka

  V případě, že přes sdílený tiket nebo analýzu přivede účastník programu „Nety za sdílení“ nového zákazníka, má nárok na odměnu ve výši určené společností Tipsport.net a.s.

 5. Definice nového zákazníka

  V rámci programu „Nety za sdílení“ je novým zákazníkem osoba, která po kliknutí na sdílený odkaz vytvoří Dočasné konto k internetovému sázení u společnosti Tipsport.net a.s. prostřednictvím registračního formuláře na adrese www.tipsport.cz/registrace, po doplnění platebního prostředku přejde na Trvalé konto a provede na něj dotaci v libovolné výši. Dočasné konto musí být prostřednictvím registračního formuláře vytvořeno do 30 dnů od kliknutí na sdílený odkaz. Pokud se osoba, která kliknula na sdílený odkaz, nezaregistruje prostřednictvím registračního formuláře do 30 dnů (tzn. nevytvoří Dočasné konto), může být po uplynutí lhůty 30 dnů přivedena stejným nebo jiným účastníkem programu „Nety za sdílení“.

 6. Výše odměny za nového zákazníka

  Za každého nového zákazníka přivedeného podle bodu 5 Definice nového zákazníka, má účastník programu „Nety za sdílení“ nárok na odměnu. Odměna bude vyplacena v Netech na herní účet účastníka programu „Nety za sdílení“ automaticky po splnění podmínek podle bodu 5 Definice nového zákazníka.

  1. Standardní výše odměny

   Odměny pro účastníky jsou odstupňovány do hladin v závislosti na počtu nových zákazníků, které účastníci sdílením odkazů přivedli. Více přivedených zákazníků znamená vyšší odměnu za každého dalšího zákazníka, a to podle následující tabulky:

   Přivedení zákazníci Výše odměny za přivedeného zákazníka
   1 – 6 100 Netů
   7 – 11 125 Netů
   12 – 21 150 Netů
   22 – 101 175 Netů
   102 a více 200 Netů
  2. Individuální výše odměny

   Kromě standardní výše odměny se může společnost Tipsport.net a.s. rozhodnout určit vybraným účastníkům programu individuální výši odměny. Tato individuální výše odměny bude zpravidla vyšší než standardní výše odměny a bude zpravidla přidělována aktivním klientům, kteří prostřednictvím programu „Nety za sdílení“ přivedli nadprůměrný počet nových zákazníků.

 7. Připsání odměny

  Nety se připisují jednou za den, zpravidla v brzkých ranních hodinách. Připsání odměny tedy nenásleduje automaticky po vytvoření Trvalého konta a nadotování novým zákazníkem.

Souběh s programem „Přiveď kamaráda“

Účastník programu „Nety za sdílení“ nemůže získat za stejného nově přivedeného zákazníka zároveň odměnu z programu „Nety za sdílení“ a z programu „Přiveď kamaráda“. Pokud nový zákazník před svou registrací u společnosti Tipsport.net a.s. dostal pozvánku z programu „Přiveď kamaráda“ a kliknul na sdílený odkaz v rámci programu „Nety za sdílení, má vždy přednost program „Přiveď kamaráda a odměna, respektive bonus bude stávajícímu zákazníkovi vyplacen na základě podmínek programu „Přiveď kamaráda“.

Závěrečná ustanovení

V případě podezření z manipulace či podvodu a v případě jakéhokoli porušení těchto podmínek účasti si společnost Tipsport.net a.s. vyhrazuje právo vyloučit příslušného zákazníka z programu „Nety za sdílení“. Společnost Tipsport si vyhrazuje právo program „Nety za sdílení“ kdykoli bez udání důvodu změnit nebo zrušit. Platí všeobecné obchodní podmínky společnosti Tipsport.net a.s.

Platí od 19. 11. 2015
Tipsport.net a.s.