• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy
Veřejný profil
 

terezka57


Nesleduje Vás
Přehled

ZVEŘEJNĚNÉ AKTIVITY ZA POSLEDNÍ ROK A SOUTĚŽE

Tikety

265zveřejněných tiketů

2.07průměrný kurz

402,26 Kčprůměrná částka

0aktivních tiketů

Analýzy

219zveřejněných analýz

-50.38zisk

486,76 Kčprůměrný vklad

0aktivních analýz

Fórum

48příspěvků ve fóru

0příspěvků v Live

22.11.2017aktivita ve fóru

-aktivita v Live

Soutěže

0získaných netů

-právě na TL

-nejvyšší v TC

0nejlepší v Live soutěži

PŘEHLED AKTIVIT

Fórum

22.11.2017 06:44 napsal do fóra " Výsměch je tvoje neustálý rejpání. Že ti to není blbý. Jestli sis nevšiml tak Washingtonu naložili 6:2. Byla jsem vedle jak ta jedle. Myslela jsem si, že bez Matta budou absolutně ztracení, ale nappak teď mají prostor ukázat se další forvardi na které nebyl brán takový zřetel. Jak už jsem psala v analýze rozhodně to není žádná tutovka, ale za ten kurz rozhodně zajímavej tip. Jen podle tebe mám asi zákaz přehodnotit názor, jsem z tebe už fakt zoufalá, že ti to není blbý tohle. Úcta k druhým ti asi nic neříká jsem sk všimla. "
22.11.2017 00:29 napsal do fóra " Myslete si co chcete. Každý má právo vyjádřit nějak odůvodnění svého tipu. Své myšlenky. Ne každý má v hlavě odborný lexikon a i když se snažím psát odborně, často své názory vyjádřím laicky. Pamatuju si na tvé časté komentáře typu toho, že moje sázky jsou jen prázdné domněnky. Každý přeci sází podle vlastního citu a uvážení. A když můj pocit, který dost často i v hejtěných analýzách vycházel, ačkoliv teď není nejzelenější období, ale každý sazkař ví, že ne vždy se jen zelená, tak mu logicky budu věřit a nenechám se ovlivnit cizím člověkem a radši dám na svůj instinkt. Jinak Arnee ruka by ti uhořela. Samozřejmě jsme jen lidi a netvrdím, že jsem prototyp dokonalosti a nikdy nic nepřehlédnu. Úmysl v tom nehledej brouku ;-) A malá rada do života, je nezdravý se na vše dívat tak černě :P Toť vše "
21.11.2017 18:29 napsal do fóra " Arnee, Arnee... kdy už si dáš pokoj a začneš dělat něco smysluplnější, než shazování ostatních. Pochop, že nejsi Chance pán, a to že někdo nepíše analýzy tvým stylem, není nic špatného. Nemáš žádné právo určovat ostatním jak mají své analýzy psát, a když ti přijdou tak nesmyslné, tak by mě zajímalo proč každou z nich sleduješ. "

Zobrazit více příspěvků

Tikety

U terezka57 neevidujeme žádný tiket

Analýzy

U terezka57 neevidujeme žádnou analýzu
Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Copyright © 2018 Tipsport.net a.s.