-nejvyšší v TC

0nejlepší v Live soutěži

PŘEHLED AKTIVIT

Fórum

14.02.2018 09:07 napsal do fóra " Jiné týmy, jiní kouči, jiná mentalita... Současný Liverpool hraje venku velice dobře a jejich ofenzivní síla bude pro domácí problémem. Nic horšího než remízu nečekám 🙂 "
13.02.2018 20:06 napsal do fóra " Uvidíme, moc jich nečekám "
11.02.2018 21:52 napsal do fóra " Chelsea má do tragédie opravdu hodně daleko. Výsledky, o kterých píšeš, totiž absolutně nereflektují předvedený výkon.
Proti Watfordu hrála Chelsea od 30. minuty v 10 lidech, a přesto dokázala do 84. minuty udržet výsledek 1:1. Proti Bournemouthu byla celý zápas lepší, ale hostům zkrátka vyšly 3 kontakty s míčem – takový fotbal v Premier League je.
Neříkám, že Chelsea hraje skvěle, její současné výkony ale značně převyšují naprosto katastrofální fotbal, kterým se prezentuje WBA – Albion je o parník nejhorším týmem ligy a letos spadne. Pokud neuvidíme nějakou haluz, Chelsea minimálně o 2 fíky vyhraje "