2.kolonejvyšší v TC

29nejlepší v Live soutěži

PŘEHLED AKTIVIT

Fórum

14.08.2017 00:24 napsal do fóra " Kuriózní situaci nabídl duel 2. kola francouzské fotbalové ligy mezi Štrasburkem a Lille. V 63. minutě se totiž za stavu 0:0 nechal vyloučit hostující gólman Mike Maignan v době, kdy jeho tým měl už třikrát vystřídáno. Do branky tak musel útočník Nicolas de Preville, kterého později vystřídal obránce Ibrahim Amadou. Těm se čisté konto udržet nepovedlo a Štrasburk nakonec vyhrál 3:0.

Lille muselo už v průběhu první půle třikrát střídat kvůli zraněním. Větší komplikace přišla ale po hodině hry, kdy se gólman Maignan nechal vyprovokovat soupeřem a hodil po něm míč. Sudí ho za to po konzultaci s asistentem vyloučil. Role brankáře se tak musel ujmout útočník De Preville.

Zprvu si vedl dobře a dokonce vychytal nájezd domácího útočníka. Jenže pak ho zaskočila po rohovém kopu teč na přední tyči a Štrasburk šel do vedení.

De Preville se tak vrátil do útoku ve snaze o vyrovnání a do branky šel obránce Amadou, který záhy čelil pokutovému kopu a neuspěl. V závěru inkasoval ještě jednou po tvrdé střele z dálky....... To nevymyslíš :-( "
09.03.2017 00:43 napsal do fóra " Těch zápasů bez remízy mají už 21. Vloni měl něco podobného Vancouver kolem Vánoc a myslím,že to měli taky 22 bez remízy a stálo mě to pade :-( -držím ti palce at ti to vyjde. "