6.kolonejvyšší v TC

15nejlepší v Live soutěži

PŘEHLED AKTIVIT

Fórum

20.01.2018 12:57 napsal do fóra " V textu se objevil šotek. Ne liga nezačíná za necelý týden, ale za necelý měsíc. Omlouvám se. "
17.01.2018 18:38 napsal do fóra " Změna v Tipcupu se mi vůbec nelíbí, protože Tipcup tímto ztrácí to kouzlo dramatičnosti. Tipsport to sice obhajuje jako změnu k lepšímu, já to ale beru přesně naopak.
Pravidla si můžete měnit, ale vždy se musí měnit pravidla před začátkem soutěže a ne až v jejím průběhu. To je jako kdyby dva fotbalové kluby ne a ne dát branku (a na fotbal se přece kvůli gólům chodí ne?), tak se pan rozhodčí s delegátem zápasu o poločase rozhodl že v zájmu diváků se po každém třetím rohu bude kopat penalta. Ano kdyby se to řeklo na začátku zápasu, tak snad ano, ale o poločase zápasu?
Velký krok zpět, velký omyl. Za mě pořádný palec dolu. "
14.01.2018 16:46 napsal do fóra " Víte co mě opravdu moc mrzí? Analýzu jsem napsal už 17. září 2017, kdy bylo opravdu ve hvězdách, zda Jaromír Jágr bude hrát v Rusku nebo v Česku, kde měl nabídku z Třince a pochopitelně se uvažovalo, že Jaromír Jágr bude hrát za své Kladno, které vlastní. Samozřejmě se v té době jednalo i o NHL. Kdyby nepřišla nabídka z NHL, tak byla OH jistá tak na 90%.

Teď když skončila letošní NHL pro Jaromíra Jágra asi velkým propadákem a jedná se zřejmě o konci kariery Jaromíra Jágra (tedy alespoň v NHL) a je zřejmě jistá i neúčast na OH, tak najednou denně dostávám palce dolu, zajímávé ale je, že v září žádný palec dolu nepřišel a děje se to masově až teď, když o osudu této příležitosti je asi už dávno rozhodnuto. Věděl to ale tak jistě někdo v září? O tom byla ta analýza...

Po bitvě je každý generál, nemám snad pravdu? Než dáte další palce dolu, tak prosím taky zapojte svojí hlavu. Znovu opakuji tuto analýzu jsem napsal už 17. září 2017 a ne teď někdy v lednu. "