• AKU
Na tiketu č.1 nebyla dosud vybrána žádná sázka. Sázku přidejte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy
Aktuality
 • Semifinále a baráž pod lupou

  26. březen 2017  Autor: zahrady 

  Semifinále a baráž pod lupouZa chvíli odstartuje semifinále hokejové Tipsport extraligy (společně s baráží). To se hraje stejně jako čtvrtfinále na 4 vítězné zápasy a případný pátý, šestý a sedmý duel se za nerozhodného stavu prodlužuje až do chvíle, než padne gól ze hry. Připomínám, že každý den se hraje jedno utkání, nikoliv oba zápasy ve stejný den. V semifinále se utká Liberec s Chomutovem a Hradec Králové s Brnem. Baráž obstarají Karlovy Vary, Pardubice, České Budějovice a Jihlava.

  Celý článek »

 • Hokejová trojka: Je tu semifinále!

  27. březen 2017  AKTUALIZOVÁNO 

  Hokejová trojka: Je tu semifinále!Tipsport extraliga vrcholí vyřazovací částí. Ve středu vypukne válka o postup do finále! Tušíte, kteří hráči v sériích Hradec Králové – Brno a Liberec – Chomutov gólově zaúřadují? Hrajte soutěž Hokejová trojka! Tipujte střelce v zápasech play off a poperte se každý hrací den o 15 000 Netů! Soutěž probíhá výhradně na webu v termínu od 13. března do 26. dubna. Účast je zdarma! Stačí být registrovaným uživatelem internetového sázení. Soutěže se nemohou zúčastnit tipéři registrováni v režimu „dočasného konta“.

  Celý článek »

 • Plameny sežehnou lavinu jako nic

  26. březen 2017

  Plameny sežehnou lavinu jako nicHokejisté Colorada jsou jednoznačně nejhorším týmem celé NHL. Letos dokázali uhrát jen 43 bodů a vypovídající je i jejich aktuální forma, kdy Avalanche prohráli sedm z osmi zápasů. Podle sázkaře MatNR v závěru sezony těžko hledají motivaci a další ránu schytají v zápase s Calgary. „Colorado nezvládá třetí třetiny. V posledních čtyřech duelech z nich má skóre 1:15. Když v ní dostane gól, hráče to psychicky položí a za chvíli inkasují znovu. S Flames letos prohráli 1:4 a 3:6. Minimálně o dvě branky padnou i tentokrát, “ rozhodl v analýze s kurzem 2,2. Necháte se inspirovat? Užijte si zámořskou hokejovou jízdu živě na TV Tipsport a rozhodněte v live sázkách!

  Celý článek »

 • Kvalifikace: Lídrem je plamenak69!

  16. březen 2017  AKTUALIZOVÁNO 

  Kvalifikace: Lídrem je plamenak69!Po krátké odmlce je v plném proudu jedna z nejoblíbenějších soutěží největší sázkařské komunity – Jarní Tipcup! Výše dotace? Více než 2 miliony Netů! Na odměnu dosáhnou všichni soutěžící, kteří si poradí s nástrahami kvalifikace. Ta vypukla v sobotu 11. března. V čele je zatím plamenak69, který k výhře 100 000 Netů nakročil tiketem z 15. 3. [tiket 1 312 za 50Kč OK]. Udrží 1. místo? Celkový vítěz Jarního Tipcupu shrábne 250 000 Netů!

  Celý článek »

 • Mattersburg vyhlavičkoval 118 tisíc!

  21. březen 2017

  Mattersburg vyhlavičkoval 118 tisíc!Běželo nastavení, do konce zbývalo pár vteřin a Rapid režíroval za stavu 1:1 závěrečný tlak. Toužil urvat první vítězství po pěti zápasech! Soupeře měl k prolomení série nevýrazných výsledků ideálního – Mattersburg, nejhorší venkovní tým elitní rakouské ligy. Sázkař distefano10 měl jasno, borci z Vídně se proti předposlednímu celku tabulky vytáhnou. Výsledek? Bylo to těsné, ale domácí fotbalisté z náporu nic nevytěžili. V 91. minutě jim totiž obrovskou šanci vyhlavičkoval před brankovou čárou obránce Thorsten Mahrer! Tipérova mega akovka s potenciálem vytěžit 117 591 Kč tak byla rázem odsouzena k zániku. Fakt pech, co říkáte?

  Celý článek »

 • Seznam vychytávek. Máte svoji?

  27. únor 2017

  Seznam vychytávek. Máte svoji?Rádi se pohybujete na webu Tipsportu nebo sázíte přes mobilní aplikaci? Níže najdete seznam oblíbených vychytávek, které naši klienti využívají. Mrkněte na ně a třeba najdete něco nového, co vám vaše sázení ještě více zpříjemní.

  Celý článek »

 • Overová magie za 331 tisíc!

  13. březen 2017

  Overová magie za 331 tisíc!Nedělní nuda? Ne! Hejtman007 zrežíroval overovou show. A nelitoval! Výsledkem ofenzivního běsnění napříč evropskými fotbalovými ligami je lup 331 120 Kč! Minimálně tři trefy sázkař naordinoval ve 13 zápasech – v Česku, Anglii, Itálii, Španělsku, Francii a Belgii. Nervy? Tak trochu… Klíčová branka na hřišti Realu padla v 81. minutě, na Slavii v 87. (Teplice si daly vlastňáka) a v Palermu se o zelenou fajfku postaralo AS Řím dokonce až v nastavení! Opačný extrém? V duelu Inter Milán – Bergamo bylo hotovo za 26 minut. Také jste se v poslední době k výhře doslova prostříleli? Pochlubte se v diskuzi pod článkem a v Tiket aréně!

  Celý článek »

 • Biatlon odvál 391 tisíc!

  14. březen 2017

  Biatlon odvál 391 tisíc!Bescondová předčila Hildebrandovou a malér byl na světě. Takhle to Santy10 nenaplánoval, selhání německé biatlonistky opravdu nečekal. Řečí čísel – Anais ve stíhacím závodu Světového poháru ve finském Kontiolahti urvala 13. místo, Franziska skončila až 33. a tipérova touha po výhře 390 761 Kč se rázem rozplynula. Krutý osud akovky podtrhují výsledky ostatních devíti příležitostí, které nahodily zelený facelift. Také sázíte na biatlon? Odřízl vás někdy od statisíců?

  Celý článek »

 • Střelci Curychu minuli 1,8 milionu!

  28. únor 2017

  Střelci Curychu minuli 1,8 milionu!Tipér MeRtY zorganizoval setkání svátečních hokejových střelců. Kde? Ve Švýcarsku. S tím, že celá akce mu měla vynést 1,8 milionu! Plán byl prostý. Sázkař si vytipoval devět jmen, rozdělil je do dvou akovek a čekal, až pozvaní dorazí. Museli přijít všichni! Jinak by víkendová party neskončila dobře… Rezultát? Nedostavili se dva borci z Curychu. A co je horší, každý byl napsán na jiném tiketu! Řečí čísel – absence Herzoga potopila 367 809,75 Kč, nepřítomnost Pestoniho dokonce 1 422 603 Kč! Také se pouštíte do podobného dobrodružství?

  Celý článek »

 • Polis111 slaví životní výhru 1,6 mega!

  1. březen 2017  AKTUALIZOVÁNO 

  Polis111 slaví životní výhru 1,6 mega!Dalším mistrovským kouskem se v Tiket aréně pochlubil Polis111. A vzal za to pořádně! Šestizápasová akovka se třemi tenisy a stejným počtem hokejů vzbudila rozruch. Parádně trefil hlavně remízu Litvínova s Libercem, kterou k velké spokojenosti úspěšného tipéra zařídil v 55. minutě hostující Bulíř. I díky němu tak mohl Polis111 oslavit nejvyšší výhru svého života – 1 591 728 Kč! Spolu s ním se radovalo i čtyřiadevadesát sázkařů, kteří se nechali tiketem inspirovat. Byli jste mezi nimi?

  Celý článek »

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Copyright © 2017 Tipsport.net a.s.