• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy
Aktuality
 • Zazáří Filip Zadina na burze hokejových nadějí?

  21. červen 2018

  Zazáří Filip Zadina na burze hokejových nadějí?Každoroční draft NHL letos hostí texaský Dallas. V žebříčku, který předpokládá zájem klubů, je hodně nahoře český forvard Filip Zadina. Tak vysoko, že by se měl téměř jistě ukáže mezi pěti talenty, kteří přijdou na řadu hned na úvod! Je možné, že se dokonce objeví v elitní trojce (kurz 2,11). Čtvrté místo má pak podle borunji prakticky jisté. Vsadíte si na událost, která může nastartovat skvostnou kariéru pardubického rodáka?

  Celý článek »

 • Kája na trávě? Fiasko a 110 tisíc je fuč!

  21. červen 2018

  Kája na trávě? Fiasko a 110 tisíc je fuč!Dvanáct tenisových mačů poskládal do akovky malimajki s cílem proměnit vsazenou tisícovku ve výhru 110 560 Kč. Na sedmi turnajích se mu dařilo, jenže nakonec se tipér balíku nedočkal. Karolíně Plíškové totiž přechod na trávu nevyšel podle představ. Se Slovenkou Mag­dalénou Rybárikovou prohrála první duel na zeleném pažitu 0:2 a bylo po nadějích. Roztrhla vám Kája taky tiket?

  Celý článek »

 • Fotbalová smršť: nezapomeňte hrát!

  8. červen 2018  SOUTĚŽE K MS 

  Fotbalová smršť: nezapomeňte hrát!Mistrovství světa v Rusku už začalo! Vedle hutné porce bitev o zlatou trofej přináší i pořádnou smršť soutěží pro největší sázkařskou komunitu. Zapojte se do maratonu, Tipovačky a Letního Tipcupu. Co je ve hře? Dohromady rozdáme 5 000 000 Kč na sázení! A to není vše. K vyřazovací části MS chystáme jedno překvapení.

  Celý článek »

 • Zákopová válka mezi Srby a Švýcary?

  21. červen 2018

  Zákopová válka mezi Srby a Švýcary?Po remíze se silnou Brazílií čeká na světovém šampionátu fotbalisty Švýcarska výběr Srbska. Ten si na úvod turnaje poradil s Kostarikou, a pokud by obral o všechny body i reprezentaci ze země helvétského kříže, měl by postup ze skupiny jistý. Podaří se mu to? Na to dogly odpověď nehledal. Jeho v analýze zaujala sázka na maximálně tři švýcarské střely mezi tři tyče v kurzu 2,45. Souhlasíte? Nechte se inspirovat, užijte si zápas s českým komentářem a zabojujte v soutěži v live sázkách!

  Celý článek »

 • Bára a Maki: Ostravským cílem je elitní čtyřka!

  20. červen 2018

  Bára a Maki: Ostravským cílem je elitní čtyřka!Dolní oblast Vítkovice hostí prestižní čtyřhvězdičkový turnaj v plážovém volejbale. Na Ostrava Beach Open 2018 nebudou chybět ani Barbora Hermannová s Markétou Nausch Slukovou. České jedničky se v blogu, který napsaly pro největší komunitu sázkařů, svěřují s tím, že hrát na domácím písku je pro ně vždycky mimořádné. Věnují se ale také obrovské vyrovnanosti světové špičky, taktice, či místům, na která se díky svému sportu dostanou. Pláž mezi ně překvapivě patří jen výjimečně.

  PŘEČTĚTE SI BLOG BÁRY HERMANNOVÉ A MARKÉTY NAUSCH SLUKOVÉ

  Foto: Profimedia.cz

  Celý článek »

 • Němci druhý šok nepřipustí

  21. červen 2018

  Němci druhý šok nepřipustíDalší peckou, kterou fanouškům naservíruje světový šampionát v Rusku je bitva Německa se Švédskem. Úřadující mistři v prvním duelu překvapivě podlehli Mexiku 0:1 a další zaváhání si nemohou dovolit. Už proto, že Seveřané si poradili s Jižní Koreou. Vylepší si bilanci jediné výhry z posledních sedmi zápasů (proti Saúdské Arábii 2:1)? Drtivá většina největší sázkařské komunity je o tom přesvědčená, stejně jako diegom. Souhlasíte s jeho analýzou? Nechte se inspirovat, užijte si zápas s českým komentářem a skórujte v akčních live sázkách!

  Celý článek »

 • Lakers, Celtics, 76ers… Jaký dres oblékne LeBron?

  19. červen 2018

  Lakers, Celtics, 76ers… Jaký dres oblékne LeBron?V létě se LeBron James, jedna z největších hvězd NBA, stane volným hráčem a basketbalovým světem tak hýbe otázka: Zůstane v Clevelandu, nebo zamíří do jiného týmu? Hodně se mluví o jeho přesunu do LA Lakers. BarcaFan4ever je ale přesvědčený, že zůstane ve Východní konferenci. Jako jeden z důvodů zmiňujte, že v ní je mnohem jednodušší se dostat do finále. Zamíří tedy podle něj LeBron do Bostonu nebo Philadelphie? Kdepak. BarcaFan4ever věří, že i v příští sezoně bude oblékat dres Cavs! Souhlasíte? Vsaďte si!

  Celý článek »

 • Soutěže v live sázkách budou u každého zápasu MS

  14. červen 2018

  Soutěže v live sázkách budou u každého zápasu MSKromě spousty předzápasových příležitostí na všechna utkání světového šampionátu se samozřejmě můžete těšit na oblíbené živé tipování. K němu se přidá také možnost vyhrát další Nety během soutěží v live sázkách! Připravujeme je k úplně každému duelu, který na účastníky mistrovství čeká. Během základních skupin půjde do hry pokaždé pět tisíc peněz na sázky, u vyřazovacích bojů půjdou dotace ještě nahoru. Celkem překonáme hranici 400 000 Netů! Utkáte se s ostatními o svůj podíl?

  Celý článek »

 • Kurz 11 tisíc netrefen, v cestě stál reflexivní zákrok

  13. červen 2018

  Kurz 11 tisíc netrefen, v cestě stál reflexivní zákrokElitní evropské soutěže mají letní pauzu. Bundesliga, LaLiga, Premier League… I přesto je z nabídky fotbalových příležitostí z čeho vybírat. Lesky to ví. A málem byl odměněn výhrou 66 884 Kč. Sázkař se za pouhých šest korun vypravil na expedici do Jižní Ameriky, Norska nebo na Island. Toužil trefit luxusní kurz 11 147,34! Výsledek? Jediná chyba. Minimálně čtyřgólová přestřelka v duelu Santos vs. Internacional se nekonala (1:2). Proč? Mimo jiné proto, že brankář domácích vytáhl v 89. minutě (!) vskutku pohotový zákrok (video). Tohle bylo těsné, co říkáte?

  Celý článek »

 • První cash out v životě udělal ze Sobbose milionáře!

  5. červen 2018

  První cash out v životě udělal ze Sobbose milionáře!Životní výhra, premiérový cash out a dovolená! Sobbos se pořádně napakoval. Čtrnáctizápasovou akovku naloženou za 3 333 Kč ukončil před posledním mačem (Slovensko – Nizozemsko 1:1) a udělal dobře. Oranjes totiž Hamšíka a spol. neporazili. Sobbos ale smutnit nemusel, cash out mu zachránil 4 473 619 korun!

  Celý článek »