• AKU
Na tiketu č.1 nebyla dosud vybrána žádná sázka. Sázku přidejte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy
Aktuality
 • Biatlon odvál 391 tisíc!

  14. březen 2017

  Biatlon odvál 391 tisíc!Bescondová předčila Hildebrandovou a malér byl na světě. Takhle to Santy10 nenaplánoval, selhání německé biatlonistky opravdu nečekal. Řečí čísel – Anais ve stíhacím závodu Světového poháru ve finském Kontiolahti urvala 13. místo, Franziska skončila až 33. a tipérova touha po výhře 390 761 Kč se rázem rozplynula. Krutý osud akovky podtrhují výsledky ostatních devíti příležitostí, které nahodily zelený facelift. Také sázíte na biatlon? Odřízl vás někdy od statisíců?

  Celý článek »

 • Střelci Curychu minuli 1,8 milionu!

  28. únor 2017

  Střelci Curychu minuli 1,8 milionu!Tipér MeRtY zorganizoval setkání svátečních hokejových střelců. Kde? Ve Švýcarsku. S tím, že celá akce mu měla vynést 1,8 milionu! Plán byl prostý. Sázkař si vytipoval devět jmen, rozdělil je do dvou akovek a čekal, až pozvaní dorazí. Museli přijít všichni! Jinak by víkendová party neskončila dobře… Rezultát? Nedostavili se dva borci z Curychu. A co je horší, každý byl napsán na jiném tiketu! Řečí čísel – absence Herzoga potopila 367 809,75 Kč, nepřítomnost Pestoniho dokonce 1 422 603 Kč! Také se pouštíte do podobného dobrodružství?

  Celý článek »

 • Polis111 slaví životní výhru 1,6 mega!

  1. březen 2017  AKTUALIZOVÁNO 

  Polis111 slaví životní výhru 1,6 mega!Dalším mistrovským kouskem se v Tiket aréně pochlubil Polis111. A vzal za to pořádně! Šestizápasová akovka se třemi tenisy a stejným počtem hokejů vzbudila rozruch. Parádně trefil hlavně remízu Litvínova s Libercem, kterou k velké spokojenosti úspěšného tipéra zařídil v 55. minutě hostující Bulíř. I díky němu tak mohl Polis111 oslavit nejvyšší výhru svého života – 1 591 728 Kč! Spolu s ním se radovalo i čtyřiadevadesát sázkařů, kteří se nechali tiketem inspirovat. Byli jste mezi nimi?

  Celý článek »

 • Z boje o 1,9 mega vycouval a shrábl milion!

  13. únor 2017

  Z boje o 1,9 mega vycouval a shrábl milion!Zkasírovat 1,9 mega? Ne, děkuji! Dantedriver na dlouhé čekání s nejistým výsledkem neměl nervy a po devíti úspěšných tipech naložených za 100 000 Kč sáhl po cash outu. Zbylé tři fotbaly odpískal, i když věřil jasným favoritům. Třeba Juventus tuto roli s přehledem potvrdil. To už ale úspěšného sázkaře nemuselo zajímat, stejně jako nadcházející ligové bitvy Realu i Barcy. Magickou sumu 999 tisíc korun už měl na svém účtu! A co vy? Nechali byste tiket dojet?

  Celý článek »

 • Helvétský kříž zmrazil 604 tisíc!

  20. únor 2017

  Helvétský kříž zmrazil 604 tisíc!Vsadit tisícovku na kurz 603,94? To chce kuráž! A zilkyss ji o víkendu měl. Sázkař věřil, že trápící se Lille získá všechny body nad podobně se soužícím Caen (v kurzu 3,1). Tušil, že průměrná Boavista přetlačí pět zápasů v řadě neporažené Feirense (3,03). A nerozpakoval se třeba ani nad dvojkou v utkání Universitatea Craiova vs. Steaua Bukurešť (2,6) – tedy v bitvě mezi třetím a druhým týmem nejvyšší rumunské ligy. Výsledek? Krutý… V odvážné akovce se objevila trhlina. Jedna, ale zásadní. Výplatu 603 940 Kč zamítli fotbalisté Lucernu, kteří nepotvrdili roli favorita a doma pouze remizovali s Thunem. Ze Švýcarska přišel celkem drsný rezultát, co říkáte?

  Celý článek »

 • Výhra 404 tisíc. Za dvacku!

  7. únor 2017

  Výhra 404 tisíc. Za dvacku!S dvackou trefit terč za 404 016 Kč? Žádné sci-fi. Realita! Přesně tímto kouskem se může pochlubit sázkař s nickem 193850. Taktika? 37 zápasů na akovce… S tím, že pouze jedna příležitost se přehoupla přes kurz 2. Cesta k balíku se nicméně podařila vydláždit na poslední chvíli – třeba takový Manchester City zapsal vítězný zásah proti Swansea v 92. minutě a klíčová druhá branka na hřišti Twente, Waregemu a hlavně Rody Kerkrade také padla až v závěrečných sekundách. Slušná plachta, co říkáte? Zkoušíte i vy tuto strategii?

  Celý článek »

 • Fabie odjely, je čas na BMW X6!

  6. únor 2017

  Fabie odjely, je čas na BMW X6!Turnaj mistrů 2016 je za námi. Předání výher jeho nejúspěšnějším účastníkům si můžete prohlédnout tady. Nemusíte se bát, prosincový Turnaj mistrů pro vás připravujeme i letos. Vedle spousty Netů (rozdělíme jich více než 500 000) bude ve hře také elegantní automobil BMW X6, určený pro celkového vítěze!

  Celý článek »

 • Sparta potopila 2,7 mega!

  25. leden 2017

  Sparta potopila 2,7 mega!Tipér knap20 to pořádně roztočil. S 18 sázkovými příležitostmi, které poslal do hry za něco málo přes tři kila, mířil do klubu milionářů! Na neskutečný bank 2 738 389 Kč si ale nesáhnul. Těsně… Kde se stala chyba? Veškerou snahu a především zálusk na monstrózní výhru stratégovi pohřbila Sparta! Jasný favorit zápasu svoji úlohu v hokejové Tipsport extralize vůbec nezvládl – Pražané totiž překvapivě nestačili na vlastním ledě na Vítkovice (0:2). Tohle zamrzí, co říkáte? Obzvlášť když zrovna trefíte třeba takový kurz 4,65… Také jste věřili Hlinkovi a spol.?

  Celý článek »

 • Změny v zákoně? Pro stávající sázkaře nic zásadního

  2. leden 2017

  Změny v zákoně? Pro stávající sázkaře nic zásadníhoOd 1. ledna 2017 se změnila regulace sázení v Česku, v platnost vstoupil nový zákon o hazardních hrách. Pro stávající členy největší sázkařské komunity se ale zatím nic v zásadě nemění, protože zároveň platí dočasné přechodné období. Nezbytné změny vám představíme v průběhu roku 2017.

  Celý článek »

 • Ostravsko šlape Praze na paty!

  7. listopad 2016  Autor: harama 

  Ostravsko šlape Praze na paty!Protože rád píšu články, miluji statistiky a čísla a v osobním životě mě zajímá také kartografie, rozhodl jsem přispět několika blogy. O čem mé články budou? Nepůjde o žádné analýzy zápasů, tipy, či komentáře k dění v jednotlivých ligách. Naopak, pokusím se psát poměrně neutrální články (vždy na dané téma) a jestli se zavděčím, už bude pouze na vašem posouzení. Mou představou je informovat sázkaře i o zajímavostech z jiného úhlu pohledu.

  Celý článek »

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Copyright © 2017 Tipsport.net a.s.