• AKU
Na tiketu č.1 nebyla dosud vybrána žádná sázka. Sázku přidejte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy
Aktuality
 • Mattersburg vyhlavičkoval 118 tisíc!

  21. březen 2017

  Mattersburg vyhlavičkoval 118 tisíc!Běželo nastavení, do konce zbývalo pár vteřin a Rapid režíroval za stavu 1:1 závěrečný tlak. Toužil urvat první vítězství po pěti zápasech! Soupeře měl k prolomení série nevýrazných výsledků ideálního – Mattersburg, nejhorší venkovní tým elitní rakouské ligy. Sázkař distefano10 měl jasno, borci z Vídně se proti předposlednímu celku tabulky vytáhnou. Výsledek? Bylo to těsné, ale domácí fotbalisté z náporu nic nevytěžili. V 91. minutě jim totiž obrovskou šanci vyhlavičkoval před brankovou čárou obránce Thorsten Mahrer! Tipérova mega akovka s potenciálem vytěžit 117 591 Kč tak byla rázem odsouzena k zániku. Fakt pech, co říkáte?

  Celý článek »

 • Porušení smíru zazdilo 707 tisíc!

  4. duben 2017

  Porušení smíru zazdilo 707 tisíc!Toužil nastolit smír na šesti fotbalových stadionech a v jedné hokejové aréně. Jenže to chtěl moc… Křížová výprava sázkaře s nickem stefek4 kýžený efekt nepřinesla. Plán, jak si přilepšit o 706 783 Kč, totiž v jedné destinaci nenašel pochopení. Konkrétně se tak stalo v belgickém Gentu, kde sílu domácích nedokázaly utlumit Bruggy. Hosté přitom po vyloučení Williama Troost-Ekongoda hráli od 50. minuty o jednoho borce v poli navíc! Poločasovou ztrátu 1:2 už ale nestáhli. Tohle člověka dokáže dohnat až k pláči, co říkáte? Také zkoušíte remízovou strategii?

  Celý článek »

 • Biatlon odvál 391 tisíc!

  14. březen 2017

  Biatlon odvál 391 tisíc!Bescondová předčila Hildebrandovou a malér byl na světě. Takhle to Santy10 nenaplánoval, selhání německé biatlonistky opravdu nečekal. Řečí čísel – Anais ve stíhacím závodu Světového poháru ve finském Kontiolahti urvala 13. místo, Franziska skončila až 33. a tipérova touha po výhře 390 761 Kč se rázem rozplynula. Krutý osud akovky podtrhují výsledky ostatních devíti příležitostí, které nahodily zelený facelift. Také sázíte na biatlon? Odřízl vás někdy od statisíců?

  Celý článek »

 • Střelci Curychu minuli 1,8 milionu!

  28. únor 2017

  Střelci Curychu minuli 1,8 milionu!Tipér MeRtY zorganizoval setkání svátečních hokejových střelců. Kde? Ve Švýcarsku. S tím, že celá akce mu měla vynést 1,8 milionu! Plán byl prostý. Sázkař si vytipoval devět jmen, rozdělil je do dvou akovek a čekal, až pozvaní dorazí. Museli přijít všichni! Jinak by víkendová party neskončila dobře… Rezultát? Nedostavili se dva borci z Curychu. A co je horší, každý byl napsán na jiném tiketu! Řečí čísel – absence Herzoga potopila 367 809,75 Kč, nepřítomnost Pestoniho dokonce 1 422 603 Kč! Také se pouštíte do podobného dobrodružství?

  Celý článek »

 • Helvétský kříž zmrazil 604 tisíc!

  20. únor 2017

  Helvétský kříž zmrazil 604 tisíc!Vsadit tisícovku na kurz 603,94? To chce kuráž! A zilkyss ji o víkendu měl. Sázkař věřil, že trápící se Lille získá všechny body nad podobně se soužícím Caen (v kurzu 3,1). Tušil, že průměrná Boavista přetlačí pět zápasů v řadě neporažené Feirense (3,03). A nerozpakoval se třeba ani nad dvojkou v utkání Universitatea Craiova vs. Steaua Bukurešť (2,6) – tedy v bitvě mezi třetím a druhým týmem nejvyšší rumunské ligy. Výsledek? Krutý… V odvážné akovce se objevila trhlina. Jedna, ale zásadní. Výplatu 603 940 Kč zamítli fotbalisté Lucernu, kteří nepotvrdili roli favorita a doma pouze remizovali s Thunem. Ze Švýcarska přišel celkem drsný rezultát, co říkáte?

  Celý článek »

 • Výhra 404 tisíc. Za dvacku!

  7. únor 2017

  Výhra 404 tisíc. Za dvacku!S dvackou trefit terč za 404 016 Kč? Žádné sci-fi. Realita! Přesně tímto kouskem se může pochlubit sázkař s nickem 193850. Taktika? 37 zápasů na akovce… S tím, že pouze jedna příležitost se přehoupla přes kurz 2. Cesta k balíku se nicméně podařila vydláždit na poslední chvíli – třeba takový Manchester City zapsal vítězný zásah proti Swansea v 92. minutě a klíčová druhá branka na hřišti Twente, Waregemu a hlavně Rody Kerkrade také padla až v závěrečných sekundách. Slušná plachta, co říkáte? Zkoušíte i vy tuto strategii?

  Celý článek »

 • Fabie odjely, je čas na BMW X6!

  6. únor 2017

  Fabie odjely, je čas na BMW X6!Turnaj mistrů 2016 je za námi. Předání výher jeho nejúspěšnějším účastníkům si můžete prohlédnout tady. Nemusíte se bát, prosincový Turnaj mistrů pro vás připravujeme i letos. Vedle spousty Netů (rozdělíme jich více než 500 000) bude ve hře také elegantní automobil BMW X6, určený pro celkového vítěze!

  Celý článek »

 • Sparta potopila 2,7 mega!

  25. leden 2017

  Sparta potopila 2,7 mega!Tipér knap20 to pořádně roztočil. S 18 sázkovými příležitostmi, které poslal do hry za něco málo přes tři kila, mířil do klubu milionářů! Na neskutečný bank 2 738 389 Kč si ale nesáhnul. Těsně… Kde se stala chyba? Veškerou snahu a především zálusk na monstrózní výhru stratégovi pohřbila Sparta! Jasný favorit zápasu svoji úlohu v hokejové Tipsport extralize vůbec nezvládl – Pražané totiž překvapivě nestačili na vlastním ledě na Vítkovice (0:2). Tohle zamrzí, co říkáte? Obzvlášť když zrovna trefíte třeba takový kurz 4,65… Také jste věřili Hlinkovi a spol.?

  Celý článek »

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Copyright © 2017 Tipsport.net a.s.