Analýza

-34.4
Fotbal - muži - Kvalifikace MS 2018 - Evropa, baráž Česko-San Marino 0:7
02 Neprohra hostů ( 1.33 )
(5:7)
Informace o utkání
5 / 10
důvěra autora
300 Kč
vsazeno
73
inspirací
164
přečteno
0
komentářů
9
0

Vytvořeno 7.10.2017 8:32

Tato zpackaná kvalifikace o MS už bude konečně za námi. Zatímco v Ázerbajdžánu jsem věřil našim, tak v tomto utkání proti trpaslíkovi ze San Marina volím možnost, že vyhrajeme maximálně o 7 branek.

V tomto kvalifikačním cyklu jsme v San marinu vyhráli 6:0, ale šlo hlavně o uragán v první půli. Dnešní fotbal už nenahrává tolik jednoznačným výsledkům jako kdysi, to asi většina z nás ví a tuší. Navíc Česko nemá zrovna mančaft, který by byl schopen 90 minut efektivně tlačit. Tím chci říct, že se čeká, že se San Marino stěží dostane za půlící čáru, ale očekávám z naší strany, že přijdou pasáže zápasu, kdy půjde spíše o platonický tlak. To, že San Marino bude rezignovat na útok a přiveze svou obdobu prešovského betonu, se očekává. San Marino se prostě snaží dostávat co nejmenší náklepy a to zejména venku. Ta prohra 0:7 je taková hranice, protože třeba v tomto kvalifikačním cyklu San Marino prohrálo teď nedávno doma s Norskem 0:8, předtím tedy již zmíněná prohra 0:6 s Českem a dále 0:3 se Severním Irskem nebo třeba 0:7 s Německem. Bude hodně záležet na tom, kdy San Marino inkasuje první branku a vůbec, jak přijedou namotivováni do naší vlasti.

Upřímně my těch branek zase tolik nedáváme. Výhra 2:1 v Ázerbajdžánu? To bylo vlastně teprve potřetí v této kvalifikaci, kdy jsme vstřelili alespoň 2 branky. Chybí jednoduše kvalita vepředu. Bohužel žádný český útočník nemá nějakou superpozici v evropských soutěžích. Patrik Schick v AS Řím o ni teprve bude bojovat a ten navíc na soupisce Jarolíma ze zřejmých důvodů chybí. Krmenčík? No asi se čeká, že tam něco proti San Marinu trkne, ale klesli jsme hluboko. Krmenčíkovi všecha čest v české lize, ale jako tahoun reprezentace? To je bohužel krutá realita. Tady ale až tak nepůjde o nutnost mít světového kanonýra. Čeká se, že Češi zakončí tuto trpkou kvaldu alespoň trochu sladce. Otázkou je o kolik to bude?

My jsme vlastně v novodobé historii hráli se San Marinem pět utkání a nikdy jsme normu, na kterou sázím, nepřekonali. Dvakrát to skončilo 7:0 - i v době, kdy jsme měli o poznání silnější generaci, jednou 6:0 v této kvalifikaci. Ono, když vám 10 frajerů zaleze na vápno a brání, tak i Brazilci by měli problém dát x gólů na počkání. Můj osobní tip je 5:0. Ať se zelená.

Jak se Vám líbila tato analýza?
9 OK 0 KO
a 6 dalších
Tikety k analýze od Gooner007
Datum Kurz Vsazeno Výhra
7.10.2017 08:21 2.51 300,00 Kč Detail

Zkopírovat odkaz
Tisk

Komentáře k této analýze

 (pro přidání komentáře se přihlašte)