• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Fotbalová smršť: nezapomeňte hrát!

8. červen 2018  SOUTĚŽE K MS 

Mistrovství světa v Rusku už začalo! Vedle hutné porce bitev o zlatou trofej přináší i pořádnou smršť soutěží pro největší sázkařskou komunitu. Zapojte se do maratonu, Tipovačky a Letního Tipcupu. Co je ve hře? Dohromady rozdáme 5 000 000 Kč na sázení! A to není vše. K vyřazovací části MS chystáme jedno překvapení.


Pro účast v soutěžích stačí být registrovaným účastníkem internetového sázení u Tipsportu v Česku, na Slovensku, nebo u Chance. Vaše uživatelské konto zároveň musí být doplněné o osobní údaje a ověřený platební prostředek vedený na vaše jméno.

Maraton o 3 miliony

SOUTĚŽNÍ STRÁNKA PRO PŘIHLÁŠENÉ x PRAVIDLA

Ve čtvrtek 14. června zazní startovní výstřel Fotbalového maratonu o 3 mega! Finiš je na programu 15. července. Pokud chcete získat podíl z třímilionové dotace, stačí během mistrovství světa sázet na jakékoliv vypsané příležitosti (tedy nejen z MS) každý den alespoň za stovku. Jakým způsobem?

Prostřednictvím internetu, mobilu (včetně live sázek) nebo na pobočkách, kde do stokorunového limitu zahrnujeme i manipulační poplatek.

Na soutěžní stránce, kterou naleznete po přihlášení na herní konto v záložce SOUTĚŽE, můžete průběžně sledovat, kolik borců je aktuálně ve hře. V nativní aplikaci najdete odkaz na soutěžní stránku v soukromé zprávě (odkaz vás navede skrz prohlížeč přímo na soutěžní stránku, potom už stačí tipovat).

Všichni hráči z největší sázkařské komunity, kteří maraton zvládnou, získají podíl ze tří milionů korun na sázení. Další podmínky? Žádné nejsou! Stačí jen pravidelně sázet a dodržet stokorunový limit ve všech dnech trvání soutěže.

Tipovačka o 1 milion s Dočkalem a Bakošem

SOUTĚŽNÍ STRÁNKA PRO PŘIHLÁŠENÉ x PRAVIDLAFAQ

Vedle maratonu jsme pro vás připravili i starou dobrou Tipovačku. Ta proběhne od 14. června do 28. června (tedy od začátku do konce základní části MS). Ve hře jsou odměny za rovný 1 000 000 Netů! V každém kole budete bojovat o podíl z banku 25 000 Netů, nejúspěšnější soutěžící obdrží 100 000 Netů. Navíc – Tipovačka má opět hvězdné obsazení. Výzvu tentokrát přijali fotbalisté Bořek Dočkal (s nickem BorekDockal) a Marek Bakoš (MarekBakos)! Přeskočíte v konečném žebříčku českého záložníka Philadelphie i slovenského útočníka mistrovské Plzně?

Podstata soutěže je prostá: Tipujte přesná skóre duelů skupinové fáze mistrovství světa. Odměníme 1 000 nejlepších tipérů! Soutěž je zcela zdarma, není zapotřebí plnit každodenní limit vkladů. Hraje se výhradně na webu, kde uvidíte aktuální pořadí všech soutěžících a výsledky minulých kol. V Tipovačce můžete natipovat i na více kol dopředu. Svoji soutěžní stránku naleznete po přihlášení na herní konto v záložce SOUTĚŽE. V nativní aplikaci najdete odkaz na soutěžní stránku v soukromé zprávě (odkaz vás navede skrz prohlížeč přímo na soutěžní stránku, potom už stačí tipovat).

V každém ze 14 hracích kol budete tipovat výsledky zápasů a zároveň hrát o podíl z banku 25 000 Netů. Ten bude rozdělen vždy rovným dílem mezi všechny sázející, kteří v daném kole získají nejvíce bodů. Za uhodnutý přesný výsledek obdržíte 10 bodů. Za trefenou příležitost včetně brankového rozdílu (nebo remízu) shrábnete 6 bodů, bez brankového rozdílu 4 body. V případě, že trefíte přesný počet branek v zápase (příležitost nikoliv), získáte 2 body. Zápasy jednotlivých hracích dnů šampionátu můžete tipovat vždy do začátku prvního utkání, které do daného kola spadá.

Letní Tipcup o 1 milion

S fotbalovým mistrovstvím světa vypukne i další díl oblíbené soutěže největší sázkařské komunity – Tipcup! Letní vydání má termín od 15. června do 1. září. Výše dotace? 1 000 000 Netů! Na odměnu dosáhnou všichni soutěžící, kteří si poradí s nástrahami kvalifikace. Ta vypukne v pátek 15. 6. Celkový vítěz Letního Tipcupu shrábne 100 000 Netů! Do Tipcupu se přihlásíte tak, že při sestavování tiketu zaškrtnete políčko „Tipcupy“ a tiket následně vsadíte.

Turnaj začne jako vždy dvoutýdenní kvalifikací, kde hrají všichni sázející proti sobě. Denním limitem v kvalifikaci je 50 Kč. Vítěz kvaldy získá 50 000 Netů! Do vyřazovacích bitev jeden na jednoho postoupí 8 192 tipérů. Každý souboj bude trvat pět kalendářních dní. Na skvělé odměny se mohou těšit všichni účastníci play off. Limity sázek pro jednotlivá kola vyřazovací fáze se budou postupně navyšovat tak, aby sázející mohl naplno prokázat svoje umění.

Přídavek

Před startem play off fotbalového světového šampionátu se vám přihlásíme ještě s jednou soutěží. Její specifika? Nechte se překvapit… 

Přečteno: 41 964x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Tipsportu, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet