• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

První cash out v životě udělal ze Sobbose milionáře!

5. červen 2018

Životní výhra, premiérový cash out a dovolená! Sobbos se pořádně napakoval. Čtrnáctizápasovou akovku naloženou za 3 333 Kč ukončil před posledním mačem (Slovensko – Nizozemsko 1:1) a udělal dobře. Oranjes totiž Hamšíka a spol. neporazili. Sobbos ale smutnit nemusel, cash out mu zachránil 4 473 619 korun!


TIKET

Sdílejte analýzy a tikety a získejte odměnu v programu Nety za sdílení.

Tenisy, fotbaly a druhý finálový zápas v zámořské hokejové NHL. S takovou vyrazil vstříc takřka desetimilionové výhře. K řadě tutovek přidal i příležitosti s kurzy výrazně vyššími. Třeba utkání mezi Los Angeles Galaxy a Dallasem, ve kterém předpověděl triumf celku z Texasu a minimálně jednu trefu na každé straně, mělo hodnotu 5,3. Triumf Ghany nad Japonskem pak 4,98!

„Ghaně jsem věřil. To byl můj osobní tip. Věděl jsem, že je občas přehrávali. V té Americe jsem zase dal na statistiky a na analýzy dalších sázkařů, protože to není úplně moje parketa,“ prozradil úspěšný tipér.

Tiket si nechal vyplatit před závěrečným duelem a tento krok si s odstupem času rozhodně nevyčítá. „Když jsem to skládal, tak jsem Nizozemcům hodně věřil, ale pak zapracovaly nervy. Bylo to poprvé, co jsem cash out využil. Za tu dobu co sázím, jsem tuto možnost měl v nějaké smysluplné podobě asi čtyřikrát, ale nikdy jsem do toho nešel. Až nyní,“ svěřil se se svojí strategií.

A mohlo být ještě veseleji… „Shodou okolností jsem měl rozjetý jeden velmi podobný tiket na asi osm milionů, kde byl zápas Slovenska také. Ten jsem nakonec nechal dojet, ale nic z toho nebylo. Tak jako tak mám obrovskou radost. Je to moje životní výhra. Musím si pořádně rozmyslet, jak s ní naložím, ale určitě teď pojedu na dovolenou,“ těší se Sobbos.


Foto: Profimedia.cz

Přečteno: 13 957x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Tipsportu, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet