• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Messiho parta nezvládne ani Chorvaty

19. červen 2018

Čtvrtečním hitem světového šampionátu ve fotbale bude bitva Argentiny s Chorvatskem. Zatímco Jihoameričané překvapivě neporazili Island (1:1), jejich soupeř získal tři body proti Nigérii (2:0). Messiho parta tak musí zabrat, aby si zvýšila postupové vyhlídky. Podaří se jí to? Jeri5535 tomu nevěří a v sázce bez remízy ukázal na Chorvaty v kurzu 3. Souhlasíte? Nechte se inspirovat, užijte si zápas s českým komentářem a zabojujte v soutěži v live sázkách!


RADIO + SOUTĚŽ V LIVE SÁZKÁCH: Argentina – Chorvatsko (čtvrtek 20:00, ČT Sport)

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu Nety za sdílení.

„Celek z Evropy je pro mě černým koněm turnaje. V týmu má hráče jako Rakitič, Mandžukič, Modrič nebo Perišič. Jako fanoušek Argentiny musím říct, že kromě útoku, který je asi nejlepší na světě, už zbytek týmu tak nabitý není. V kvalifikaci moc nepřesvědčili, tak uvidíme nyní,“ uvádí jery5535.

Kromě standardních příležitostí v utkáních světového šampionátu využijte i celou řadu speciálů. Sázet můžete například to, jestli padne gól hlavou nebo třeba počty karet a penalt v jednotlivých hracích dnech. Nechybí ani střelci včetně duelů nebo duelů dvojic, případně dvojice či trojice střelců. Nasází ofenzivní trio Messi/Mandžukič/Agüe­ro alespoň dvě branky v kurzu 2,7?


Foto: Shutterstock.com

Přečteno: 3 133x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Tipsportu, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet