• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Cash out i při rozehraných zápasech!

11. červenec 2018

Máme dobrou zprávu pro všechny fanoušky cash outu. Odteď je totiž možné cashoutovat předzápasové tikety i v případě, že na nich máte rozehrané příležitosti. A další novinka? V live sázkách si na svém počítači můžete pustit dva streamy vedle sebe!


Dosud platilo, že jste si mohli předčasně vyplatit předzápasový tiket (prematch) s tím, že alespoň jeden zápas/jedna příležitost na něm musela být vyhodnocená a žádná jiná rozehraná (na tiketu tak musely být alespoň dvě příležitosti). Jak je to nyní? Všechna zmíněná pravidla zůstávají v platnosti… Až na jednu výjimku.

Co se mění?

Rozšířený cash out

Nově je možné uplatnit cash out u předzápasového tiketu i s příležitos­tí/příležitos­tmi, které se aktuálně hrají a zároveň jsou dostupné v live sázkách. To znamená, že si teď můžete předčasně vyplatit tiket s rozehranými live zápasy. Získáte tak větší prostor pro cash out.

Jak víte, některé tikety dosud ani cashoutovat nešly (všechny zápasy se časově překrývaly). Po nynější změně je tato bariéra odbourána. Cash out je možné použít podle aktuálního vývoje utkání (ale pouze u předzápasových tiketů).

Příklad: Vsadil jsem si akovku se dvěma fotbaly. První vypukl v 15:00, druhý v 15:30. První zápas už skončil, vyšel mi. Super. A protože se mi alespoň jedna příležitost na tiketu dohrála a vyhodnotila (prodleva může trvat pár minut), mohu cashoutovat. Druhý duel se bude hrát ještě zhruba půl hodiny… Počkám na závěrečný hvizd, nebo dám cash out?

Výpočet potenciální výhry bude probíhat podle aktuálních live kurzů. Při uplatnění cash outu na vás vyskočí hláška se zobrazením aktuální výše potenciální výhry a její odsouhlasení (při delší časové prodlevě může dojít k pohybu live kurzů a výše výhry se tak opět změní; na to vás hláškou znovu upozorníme).

Pokud zápasy/příležitosti na tiketu nenabízíme v live sázkách, zůstává vše při starém. Cashoutovat jde v tomto případě jen do té doby, dokud jsou všechny kurzy v prematch nabídce.

Na dalším vylepšení předčasného vyplácení pracujeme. Pokračujeme v systémových upravách, které povedou k úplnému cash outu live tiketů.

Dva streamy vedle sebe

Novou vychytávkou je také multiview na webu. Jde o to, že si během live sázení můžete na svém počítači v jednom okně pustit dvě utkání vedle sebe. Tuto novinku jistě ocení majitelé monitorů se středními a většími rozměry.

leftOvládání multiview je velice intuitivní. V live sázkách si v levém panelu vyberete zápas, který chcete sázet live (a sledovat, pokud je stream k dispozici). Třeba fotbal. Zároveň vás však může velmi zajímat i průběh jiného duelu na zeleném pažitu. Co teď? Najedete kurzorem na vámi požadovaný druhý fotbalový duel v levém panelu a na zobrazeném poli zvolíte, jestli si ho pustíte v levém, nebo pravém sloupci.

Na jednom místě (monitoru), respektive na jedné stránce internetového prohlížeče tak budete mít přehled hned o dvou utkáních, na jejichž vývoj můžete live sázkami ihned reagovat.

Pokud se vám ikona pro zapnutí multiview nezobrazuje, máte pravděpodobně příliš malý monitor. Můžete také zkusit zmenšit písmo (funkce lupa v prohlížeči), případně vypnout postranní lišty, pokud je používáte. Technicky je potřeba mít rozlišení prohlížeče alespoň 1 366 pixelů na šířku.

Přečteno: 27 606x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Tipsportu, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet