• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Liverpool rozbije křišťálový palác na kousky

17. srpen 2018

Tým Jürgena Kloppa navázal v prvním kole Premier League na vysoká vítězství z minulé sezony. Na West Hamu si smlsnul 4:0 a už vyhlíží další kořist. Tou by mělo být Crystal Palace, ale pozor, v posledních dvou případech favorit vždy vyhrál o jediný gól! Bude tato série pokračovat? Nebo se domácí vzepřou a povede se jim velké překvapení? Pondělní dohrávku si zpříjemněte live sázkami.


LIVE SÁZKY: Crystal Palace – Liverpool (pondělí 21:00)

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu Nety za sdílení.

„Reds se povedla už příprava, v níž mužstvo ztratilo pouze jediné z deseti utkání a porazilo například United, City, Neapol i FC Turín. Kádr je nabitý hvězdami, trenér má na každý post minimálně dva vyrovnané fotbalisty. Crystal Palace sice v premiéře vyhrál ve Fulhamu, tentokrát ale narazí na soupeře, který bude nad jeho síly," napsal donald7 s tím, že nepochybuje o třech bodech pro hosty (v kurzu 1,49).

Stejného názoru je také prime, ten se navíc nebojí handicapové sázky s kurzem 2,21. „Liverpool má letos sílu na titul! Ofenzivní trio, v záložní řadě osm skvělých hráčů, posílená obrana a konečně i kvalitní brankář. West Ham si minule ani neškrtl a Crystal Palace také nebude mít sílu vzdorovat. Prohraje nejméně o dvě branky," soudí.


Foto: Profimedia.cz

Přečteno: 967x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Tipsportu, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet