• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Novinky: „Mluvící“ tracker i Můj výběr v Androidu

10. říjen 2018

Pokud používáte u live zápasů na webu tracker, máme pro vás vychytávku – přidali jsme k němu zvuky. Pro mobily s Androidem nyní nabízíme i funkci Můj výběr a pro iOS zase upozornění na soukromé zprávy i aktivitu sledovaných uživatelů.


Tracker najdete u fotbalových utkání, pro které vám z licenčních důvodů nemůžeme zprostředkovat živé přenosy (např. Liga mistrů, Evropská liga, Premier League). Je to graficky znázorněný přehled toho nejdůležitějšího, co se na hřišti odehrává. Tracker teď přehrává také zvuková upozornění na zásadní situace. Objeví se u gólů, střel do tyče, penalt, červených karet atd.

Zvuky jsme vám automaticky nastavili jako zapnuté. Pokud si je přejete vypnout, najděte si v sekci Nastavení záložku Nastavení zobrazení a odškrtněte poslední políčko. V budoucnu počítáme s možností zapínání a vypínání zvuků přímo v trackeru.

Když jsou streamy k dispozici, nově si je zapnete i z přehledu live sázek, stačí kliknout na ikonku streamu.

Nezapomněli jsme ani na mobilní aplikace. Androidová má nově částečně propojenou funkci Můj výběr s webem. I v Androidu je teď možné měnit pořadí pro řazení událostí – všechno stačí zadat na jednom místě a nastavení se automaticky spáruje.

Ale pozor, v nabídce LIVE si na Androidu můžete dávat do výběru taky jednotlivé zápasy. I tady platí plné propojení s webem. A časem se dostane i na předzápasové sázky.

O Můj výběr nepřijdou ani uživatelé mobilního webu a ti s operačním systémem iOS. Na přípravu ale ještě potřebujeme nějaký čas. Okamžitě vám však dokážeme nabídnout upozornění (v podobě tradiční oranžové „bublinky“) na aktivitu sledovaných uživatelů, informace o vyhodnocených tiketech a podobně.

Přečteno: 3 729x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Tipsportu, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet