• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Turnaj mistrů: Začal boj o 1 milion korun!

3. prosinec 2018

Turnaj mistrů 2018 je tady. Odstartovali jsme 4. prosince! Ti nejúspěšnější z největší sázkařské komunity se už tradičně rvou o pořádnou nálož Netů. Letos jsme Turnaj mistrů napumpovali třímilionovou dotací! Cena pro vítěze? 1 000 000 Kč! Ano, ten, kdo si podmaní závěrečný podnik roku, získá 1 milion v korunách. Poražený finalista dostane 250 000 Netů.


Formát Turnaje mistrů? Všech 2 016 soutěžících si to mezi sebou rozdá v tzv. základní části. Ta začala 4. prosince a potrvá sedm dnů. Dále projde pouze 256 klientů. Na ty posléze čekají čtyři (jednodenní) vyřazovací kola, od osmifinále dál pak dvoudenní souboje jeden na jednoho. Systém je jednoduchý. Kdo bude mít lepší skóre, postupuje dál.

V základní fázi Turnaje mistrů je denní limit 100 Kč. Od vypuknutí vyřazovacích bojů se poté zvyšuje až po finále, ve kterém mohou dva nejlepší tipéři vsadit každý hrací den za 500 Kč.

Poslední kolo Turnaje mistrů proběhne 21. a 22. prosince. Vítěze tedy poznáme 23. 12. ráno. Samotné slavnostní předání ceny v podobě šeku se uskuteční nejpozději do konce února 2019.

Odměna čeká na všechny hráče, kteří se do Turnaje mistrů kvalifikovali. Její výše bude záležet pouze na tipérově umístění, případně na tom, ve kterém kole v soubojích jeden na jednoho skončí. Z přehledu cen je patrné, že i když se soutěžícímu nepodaří postoupit do play off, je pořadí v základní části důležité.

A jak jste se mohli kvalifikovat?

Přes Tipligu

Rozhodující bylo vaše umístění k 1. 12. 2018. Pokud jste k tomuto datu byli v A. třídě a výše, o 1 milion si zahrajete. Celkem postoupilo 1 008 nejlepších. 16 z 1. ligy, 32 z 2. ligy, 64 hráčů z Národní ligy, 128 z Divize, 256 z Krajského přeboru a 512 z A. třídy.

Přes Tipcupy

V letošním roce jsme vám nabídli čtyři Tipcupy – Zimní, Jarní, Letní a Mistrovství Česko-Slovenska v sázení. Do Turnaje mistrů přitom postoupilo 1 008 nejlepších hráčů z žebříčku Tipcupů k 1. 12. 2018. Pro úplnost dodejme, že pokud se sázející kvalifikoval do TM jak z Tipcupů, tak z Tipligy, hraje pouze jednou a možnost účastnit se Turnaje mistrů získal další umístěný hráč v žebříčku Tipcupů.

Přečteno: 14 605x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Tipsportu, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet