• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Tematická fóra, sjednocení tiketů i hattrick v live

10. duben 2019

Přinášíme pravidelný přehled novinek, které jsme pro vás připravili. Brzy budete moci diskutovat v tematických fórech, v live sázkách můžete přihrát třeba Ronaldovi na hattrick, sloučili jsme seznam předzápasových a live tiketů a majitelé přístrojů s nakousnutým jablkem jistě ocení možnost přihlásit se pomocí obličeje nebo otisku prstu.


Tematická fóra

Zajímavou novinkou je zavedení tematických fór, která budou zaměřena na konkrétní sport nebo událost, jako je třeba MS v hokeji, grandslam nebo fotbalová liga. Fóra, která si do Oblíbených přidáte pomocí hvězdičky, budou mít přísnější pravidla týkající se příspěvků i vkládaných analýz a tiketů. Například do fóra k fotbalovému šampionátu nebude možné vložit tiket z NHL. Tiket či analýza bude muset vždy obsahovat příležitost z daného odvětví. Již se tak nestane, že by vám něco zajímavého zmizelo v záplavě ostatních informací, které pro vás nemají takovou hodnotu.

Fóra budou mít své správce a rovněž expiraci, budou tedy otevřena jen po určitou dobu. Někdy půjde o týden, jindy měsíce či celou sezonu, záleží na délce dané události. Pro začátek zapneme tematické fórum k MS v hokeji, které spustíme přibližně týden před startem turnaje. Další budeme postupně přidávat po skončení šampionátu. Tuto novinku budete zatím moci využívat na desktopu a v Androidu, v dohledné době také na mwebu.

Střelecké hody v live

Nestihli jste si před začátkem zápasu, například El Clásica, vsadit, že Lionel Messi dá hattrick? Už nemusíte smutnit. Tuto možnost budete mít nově i v live sázkách! Doposud šlo dát na live tiket pouze daného střelce. Odteď u vybraných fotbalistů nebo hokejistů budeme vypisovat i to, zda hráč dá dva góly, u top střelců, jako je třeba hvězda Barcelony, dokonce tři branky.

Prematch a live tikety pohromadě

Dalším krokem k úplnému propojení prematch a live světa je sloučení seznamu předzápasových a live tiketů na webu i na mobilních telefonech. Od nynějška naleznete všechny vsazené tikety v záložce Můj účet přehledně na jednom místě. Zároveň se na desktopu přesune záložka Vsazené, a to pod novou ikonu tiketu (první ikona zleva na titulní stránce webu nahoře).

Do Applu tváří nebo otiskem

Klienti využívající přístroje s operačním systémem iOS se do naší aplikace budou moci nyní přihlásit i pomocí Touch ID a Face ID, tedy rozpoznáním obličeje nebo otisku prstu. Tímto způsobem se můžete přihlásit na všech zařízeních, které tuto technologii podporují. Jednoduše stačí funkci zapnout v přihlašovacím formuláři. 

Přečteno: 7 100x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Tipsportu, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet