• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Troického show nemá obdoby

1. listopad 2016  Autor: matase 

Pondělní zápasy dopadly, co se týče tipů, velmi dobře. Úterý je opět ve znamení zajímavých matchupů, tak se na to podíváme. Tomáš Berdych se ve svém úvodním zápase potká se Sousou, kterému skončil na raketě Andreas Seppi.


Mischa Zverev – John Isner

V úvodním blogu jsem psal o Johnu Isnerovi ve smyslu, že i on ke konci sezony může mít veliký problém s motivací a únavou. Určité procento tomu totiž každoročně nahrává. Minulý rok prohrál jako veliký favorit ve Vídni s Gulbisem a v Basileji se Sockem. Pak ale v Paříži porazil se štěstím Federera.

Rok 2014 znamenal stop v prvním kole ve Valencii s Robredem a v Paříži s Monfilsem. I letos jsou ty výsledky dost podobné a dá se z toho těžit. V Šanghaji ho bez problémů vyklepl Alex Zverev, ve Stockholmu to byl Del Potro hned v prvním kol a naposledy ve Vídni prohrál set se Struffem i Lopézem a bez problémů mu naložil Andy Murray.

V tomto zápase bylo patrné, že je Američan absolutně bez zájmu a jeho servis neměl zdaleka takové parametry, jaké by měl mít. Zřejmě za to také mohla únava vzhledem k jeho fyzickému fondu a konci sezony.

To Mischa Zverev překvapuje tím, jak se předvádí v posledních týdnech. V Šanghaji uhrál čtvrtfinále, kde byl dokonce velmi blízko výhře nad Novakem Djokovičem a minulý týden udělal semifinále v Basileji, kde mu na raketě skončil i Stan Wawrinka. Když se podívám na jeho poslední zápasy, tak zajímavostí je, že neměl příliš veliké problémy se soupeři, kteří mají za svou hlavní zbraň servis.

Porazil dvakrát Harrisona, Pospíšila a set sebral také Čiličovi. Přitom u Johna Isnera je to procento prohraných servisů v posledních týdnech opravdu zvýšené.

Dovoluji si tvrdit, že kurzy přes 2 na Zvereva mají value a já si to na tiket přidám. Německý tenista má momentálně daleko více šťávy a pomalejší povrch v Paříži by mu to znechucení mohl ještě trochu podpořit.

Viktor Troicki – Adrian Mannarino

Tento zápas bych nazval asi tak, že ho může vyhrát i rozhodčí, protože tipovat v takovém matchupu vítěze je prakticky nemyslitelné. Viktor Troicki opět v posledních týdnech předvádí show, která nemá obdoby. Jedná se především o zajímavé průběhy zápasů.

Jen za poslední týdny to byl duel s Fabiem Fogninim, kdy vyhrál první set 6:2, pak nevěděl, co má dělat a v rozhodujícím setu ze stavu 4:2 udělal 5:7. Podobný průběh měl v Moskvě také zápas Medvedevem, kdy celý první set diktoval tempo a poté nebyl schopný přehodit síť.

Naposledy v Basileji s Ferrerem vedl v rozhodující sadě 5:3 a měl mečbol, ale za pár minut byl na světě stav 5:7. Je tedy evidentní, že psychika nebo jak tuto nemoc nazvat, je již opravdu v rozsáhlém stádiu.

Adrian Mannarino je podobný „pacient“, kterému se v posledních týdnech nedaří, ale když zkombinujete směs podobných psychických možností, tak z toho může vzniknout něco velmi kvalitního. Myslím tím něco, jako se stalo minulý rok v Basileji, což byla podobná fáze sezony a tehdy byl ten zápas poměrně dlouhý (4:6, 7:5, 7:6 pro Troického). Kurz 1,8 na 22 a více gemů si za střední vklad vyzkouším.

Richard Gasquet – Steve Johnson

Steve Johnson je pro mě v Evropě a na pomalejším indooru velmi zranitelným hráčem a již po několikáté se budu opakovat, ale i u něho konec sezony hraje velikou roli. Potvrdilo se to v posledních zápasech, kdy například prohrál s Albotem.

Z posledních šesti zápasů dokázal porazit akorát Martina Kližana, což je v této době povinností. Tady tedy porazil na úvod Pellu, ale i s ním se hodně natrápil. Nakonec však byl úspěšnější v efektivitě než poslední zápasy. Jinak se na returnu převážně trápil.

Richard Gasquet to má letos v hale 9/2 a je do toho započtena i porážka z minulého týdne, kdy díky zranění břišních svalů byl nucen své utkání skrečovat. Podle jeho vlastních slov je momentálně již všechno v pořádku. Sám byl hostem při losování a prozradil, že pro něho je turnaj v Paříži velmi důležitý a jeho ambice jsou vysoké.

Richardova ruka je darem od boha, a pokud bude opravdu stoprocentně fit, tak před domácím publikem dokáže veliké věci. To, že bude mít na druhé straně soupeře, který nemá formu, je věc druhá, ale velmi pozitivní. Kurzy okolo 1,45 se tak určitě dají s klidem zahrát.

Live sázky

Philipp Kohlschreiber – Jak Sock

Trochu větší problém mám ale s tím, abych se vyznal v Jacku Sockovi. Ten totiž v Šanghaji udělal čtvrtfinále po slušných výkonech, pak se dostal do finále ve Stockholmu a následně nebyl v Basileji schopný přehodit síť proti Grannolersovi.

Nebudu hrát Kohlschreibera před zápasem, protože i on je po zranění velmi nečitelným tenistou, ale pokud bude proti sobě mít někoho bez zájmu, tak pak ten zápas určitě neprohraje. Proto si počkám na live sázky, kde se dá Sockova nálada a přístup poměrně lehce a rychle odhalit. Doporučuji tedy si tento zápas zařadit do listu na live sázení.

Podobné to bude v utkáních Nicolase Mahuta s Martinem Kližanem a Huguese Herberta proti Felicianu Lopezovi, kde je riziko sázek prematch opravdu velmi vysoké.


Autor: matase

Máte zájem o psaní blogů? Ozvěte se nám na blogy@tipsport.cz.


Foto: Profimedia.cz

Přečteno: 1 135x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého účtu u Tipsportu nebo si účet zdarma založte!

Založit účet