• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Kvalifikace: Lídrem je plamenak69!

16. březen 2017  AKTUALIZOVÁNO 

Po krátké odmlce je v plném proudu jedna z nejoblíbenějších soutěží největší sázkařské komunity – Jarní Tipcup! Výše dotace? Více než 2 miliony Netů! Na odměnu dosáhnou všichni soutěžící, kteří si poradí s nástrahami kvalifikace. Ta vypukla v sobotu 11. března. V čele je zatím plamenak69, který k výhře 100 000 Netů nakročil tiketem z 15. 3. https://www.tipsport.cz[tiket 1 312 za 50Kč OK]. Udrží 1. místo? Celkový vítěz Jarního Tipcupu shrábne 250 000 Netů!


K účasti v Tipcupu stačí jediné – být registrovaným účastníkem internetového sázení u Tipsportu v Česku, na Slovensku, nebo u sázkové kanceláře Chance.

Turnaj začne jako vždy dvoutýdenní kvalifikací, kde hrají všichni sázející proti sobě. Pro letošek jsme snížili denní limit v kvalifikaci na 50 Kč. Jarního Tipcupu se tak může zúčastnit opravdu každý. Vítěz kvaldy získá 100 000 Netů.

Do elektrizujících vyřazovacích bitev jeden na jednoho postoupí 8 192 tipérů. Každý souboj bude trvat 5 kalendářních dní. Na skvělé odměny se mohou těšit všichni účastníci play off. Limity sázek pro jednotlivá kola vyřazovací fáze se budou postupně navyšovat tak, aby sázející mohl naplno prokázat svoje umění.

A navíc, čtyři nejúspěšnější sázkaři v kvalifikaci a další čtyři nejúspěšnější v play off si zajistí přímý postup do prosincového Turnaje mistrů o nadupaný vůz BMW X6 a další hodnotné ceny.

A jak se do soutěže přihlásíte? Při sestavování tiketu stačí zaškrtnout políčko „Tipcupy“ a tiket následně vsadit.

Jarní Tipcup tedy proběhne od 11. března (start kvalifikace) do 29. května (závěr vyřazovací části). Turnaj bude mít i jednodenní pauzu – 14. dubna. Tento den je totiž na Slovensku zakázáno sázet, chceme tudíž zachovat stejné podmínky pro všechny soutěžící.


Přečteno: 26 043x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého účtu u Tipsportu nebo si účet zdarma založte!

Založit účet