• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Hokejová trojka: Je tu finále!

10. duben 2017  AKTUALIZOVÁNO 

Během čtvrtfinále a semifinále play off Tipsport extraligy jsme v soutěži Hokejová trojka dohromady rozdali 345 000 Netů. V posledních čtyřech kolech byla průměrná výhra na klienta v jednom hracím dni 3 750 Netů. Nejdříve se odměna 15 000 Netů rozdělila mezi deset úspěšných soutěžících, v dalším kole shrábl celý podíl Pudis30, v předposledním hracím dni semifinále byli pouze tři výherci a v závěrečném dni si 15 000 Netů mezi sebe rozdělili holly6 a Lindros888.


PRAVIDLA x FAQ

Ve válce o Masarykův pohár nás čeká modrobílý souboj Bílí Tygři vs. Kometa. Brno postoupilo do finále přes silnou Spartu a Hradec Králové, který byl mnohými pasován do role černého koně.

Kometa v play off těží především z velmi dobrých výkonů brankáře Marka Čiliaka a produktivních obránců. Nejlepšími střelci Brna jsou ve vyřazovací části Vojtěch Němec a mladičký Martin Nečas. Téměř o třetinu branek Komety v play off se postarali zadáci.

Vítěz základní časti z Liberce se do finále prokousal přes indiány z Plzně a Piráty z Chomutova. Během těchto sérií dokázal svým soupeřům nasázet 39 gólů. Nejproduktivnějšími střelci Liberce jsou Dominik Lakatoš, Jakub Valský a Milan Bartovič. Tygři se na potenci útočníků spoléhají (obrovský rozdíl oproti Brnu). Hráči z obranných řad obhájce titulu totiž nezaznamenali ani desetinu branek celkové produkce týmu.

Oba dva kluby se pohybují okolo tří vstřelených gólů na zápas. Očekáváte ofenzivně laděné bitvy? Nebo půjde o opatrná a bojovná utkání, kde rozhodnou ty nejmenší detaily?

První finálový zápas si zpestřete se soutěží v live sázkách o 25 000 Netů!

Informace o soutěži

Tipsport extraliga vrcholí vyřazovací částí. V pátek vypukne boj o Masarykův pohár! Tušíte, kteří hráči v sérii Liberec – Brno gólově zaúřadují? Hrajte soutěž Hokejová trojka! Tipujte střelce v zápasech play off a poperte se každý hrací den o 15 000 Netů! Soutěž probíhá výhradně na webu v termínu od 13. března do 26. dubna. Účast je zdarma! Stačí být registrovaným uživatelem internetového sázení. Soutěže se nemohou zúčastnit tipéři registrováni v režimu „dočasného konta“.

Váš úkol je jednoduchý. V hracím dni play off hokejové Tipsport extraligy vyberte tři hráče, kteří dají branku. Pokud v daném hracím dni trefíte nejvíce střelců, získáte zmíněných 15 000 Netů. V případě, že nejlepší výsledek zaznamená více soutěžících, výhru si mezi sebou rozdělí. Na každý hrací den můžete sestavit novou trojici a měnit ji libovolně až do začátku prvního zápasu daného hracího dne.

Jak se do soutěže přihlásíte? Není nic snazšího! Stačí se zde na webu přihlásit, v sekci soutěže kliknete na Hokejovou trojku a odešlete své tipy. Pokud je vypsáno více hracích dnů, lze je natipovat dopředu. Svoji bilanci (minulé tipy, trefené střelce a počet Netů, které jste vyhráli) uvidíte na stránce soutěže.

Hokejová trojka se skládá ze tří kol – čtvrtfinále (od 13. 3. do 26. 3.), semifinále (od 29. 3. do 11. 4.) a finále vyřazovací části Tipsport extraligy (od 14. 4. do 26. 4.). Každé soutěžní kolo obsahuje několik hracích dnů – první a druhé kolo maximálně čtrnáct, třetí nanejvýše sedm. Na odměnách tak v prvním a druhém kole rozdáme až 210 000 Netů, ve třetím 105 000 Netů. Celkem je tedy ve hře až 525 000 Netů!

Přečteno: 62 164x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého účtu u Tipsportu nebo si účet zdarma založte!

Založit účet