• AKU
Na tiketu č.1 nebyla dosud vybrána žádná sázka. Sázku přidejte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Hokejová trojka: Je tu semifinále!

27. březen 2017  AKTUALIZOVÁNO 

Tipsport extraliga vrcholí vyřazovací částí. Ve středu vypukne válka o postup do finále! Tušíte, kteří hráči v sériích Hradec Králové – Brno a Liberec – Chomutov gólově zaúřadují? Hrajte soutěž Hokejová trojka! Tipujte střelce v zápasech play off a poperte se každý hrací den o 15 000 Netů! Soutěž probíhá výhradně na webu v termínu od 13. března do 26. dubna. Účast je zdarma! Stačí být registrovaným uživatelem internetového sázení. Soutěže se nemohou zúčastnit tipéři registrováni v režimu „dočasného konta“.


PRAVIDLA x FAQ

Váš úkol je jednoduchý. V hracím dni play off hokejové Tipsport extraligy vyberte tři hráče, kteří dají branku. Pokud v daném hracím dni trefíte nejvíce střelců, získáte zmíněných 15 000 Netů.

V případě, že nejlepší výsledek zaznamená více soutěžících, výhru si mezi sebou rozdělí. Na každý hrací den můžete sestavit novou trojici a měnit ji libovolně až do začátku prvního zápasu daného hracího dne.

Jak se do soutěže přihlásíte? Není nic snazšího! Stačí se zde na webu přihlásit, v sekci soutěže kliknete na Hokejovou trojku a odešlete své tipy. Pokud je vypsáno více hracích dnů, lze je natipovat dopředu. Svoji bilanci (minulé tipy, trefené střelce a počet Netů, které jste vyhráli) uvidíte na stránce soutěže.

Hokejová trojka se skládá ze tří kol – čtvrtfinále (od 13. 3. do 26. 3.), semifinále (od 29. 3. do 11. 4.) a finále vyřazovací části Tipsport extraligy (od 14. 4. do 26. 4.). Každé soutěžní kolo obsahuje několik hracích dnů – první a druhé kolo maximálně čtrnáct, třetí nanejvýše sedm. Na odměnách tak v prvním a druhém kole rozdáme až 210 000 Netů, ve třetím 105 000 Netů. Celkem je tedy ve hře až 525 000 Netů!

Komentáře k článku

Pokud chcete přispět do diskusního fóra, musíte být přihlášen.
Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Copyright © 2017 Tipsport.net a.s.