• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Vylepšený Kombinátor!

19. duben 2017

Využíváte druh sázky KOMBI? Pokud ano, máme pro vás skvělou zprávu. Kombinátor jsme vylepšili o novou funkci, která vám sázení usnadní a hlavně urychlí. Věříme, že s ní budete spokojeni. Novinka platí výhradně pro web.


Pro jednotlivé typy kombinací na tiketu KOMBI si můžete určit různou výši vkladu. Celkový vklad na Kombinátor se pak zjistí vynásobením počtu vytvořených sázek a vklady na jednu sázku. To platilo a platí i nadále.

Nově však přidáváme variantu s opačným postupem. Nejprve určíte celkový vklad a vklady na jednu sázku se automaticky rozpočítají podle nastavených kombinací.

Příklad

Chcete si vsadit Kombinátor za 175 Kč. Ani o korunu více, ani o korunu méně. Jak na to? Není nic snadnějšího. Napište částku 175 Kč do políčka „Celkový vklad“. V případě zaškrtnutých sázek typu 2 AKU a 3 AKU se v sestavovači automaticky vyplní částka 44 Kč, respektive 43 Kč.

Výši celkového vkladu a vkladů u daných rozpisů sázenek můžete různě měnit. Políčka lze zároveň zamykat a odemykat (pomocí ikonky zámku) – podle toho, jaký vklad se (ne)má automaticky dopočítávat.

Pokud nastane situace, že jednotlivé vklady přesáhnou vámi zvolenou částku 175 Kč (celkový vklad) nebo naopak budou nedostačující, zobrazí se vám nápověda s možnostmi dalšího postupu.

Už jste novinku vyzkoušeli? Podělte se o své zkušenosti v diskuzi.

Přečteno: 12 859x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého účtu u Tipsportu nebo si účet zdarma založte!

Založit účet