• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy
Upozornění
Vážení klienti, dne 24.04.2018 v době od 2:00 do 2:45 hodin, bude internetové sázení mimo provoz z důvodu plánované údržby systému. Děkujeme za pochopení. Tipsport.net a.s.
Zavřít

El Clásico? Bez brankostroje!

20. duben 2017

Slavné El Clásico napíše v neděli další stránku do již nyní bohaté sbírky. Souboj gigantů opět nabídne úchvatnou podívanou, kterou vyhlíží celý fotbalový svět. Znovu nepůjde o nic menšího, než o titul! Barcelona potřebuje na Realu bodovat, nejlépe zvítězit, aby se udržela ve hře o obhajobu. Před vzájemnou bitvou totiž na svého odvěkého rivala, který má zápas k dobru, ztrácí tři body. Co čekají sázkaři z největší komunity? Třeba vitis7 vyhlíží maximálně dva góly v kurzu 2,96. Souhlasíte s ním? Nechte se inspirovat, užijte si třaskavou bitvu v přímém přenosu na TV Tipsport a skórujte v akční soutěži v live sázkách!


TV TIPSPORT + SOUTĚŽ V LIVE SÁZKÁCH O 5 000 NETŮ: Real Madrid – Barcelona (neděle 20:45)

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu Nety za sdílení.

Oba týmy jsou v diametrálně odlišném rozpoložení. Zatímco bílý balet se přes silný Bayern Mnichov protančil do semifinále Ligy mistrů a dál sní o obhajobě, Barce se druhý zázrak nepodařil a debakl z Turína doma nenapravila.

Katalánci z posledních čtyř zápasů porazili pouze San Sebastián, ve zbylých třech duelech pak vyšli střelecky naprázdno! Gól nedali v dvojutkání Juventusu a v LaLize neskórovali na půdě Málagy.

„Toto je zápas o všechno. Nikdo nebude chtít udělat chybu, která by mohla mít fatální následky. Proto věřím v obrany obou týmů,“ hlásí vitis7. Ten by se jistě nezlobil, kdyby se opakoval průběh podzimního mače, který skončil remízou 1:1.


Foto: Profimedia

Přečteno: 4 243x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého účtu u Tipsportu nebo si účet zdarma založte!

Založit účet