• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Motorová sedmička spěje do finiše!

15. červen 2017

Fotbalová a hokejová sezona už je skoro na konci, ale silné motory už burácí ve vysokých otáčkách. Proto jsme si pro vás připravili Motorovou sedmičku, soutěž k závodům Formule 1 a MotoGP. Zahrát si můžete o celkem 300 000 Netů! Vaším úkolem bude tipovat přesné pořadí prvních sedmi jezdců v šesti vybraných závodech. Na každý z nich vypíšeme odměnu 50 000 Netů, kterou vždy rozdělíme mezi ty nejúspěšnější z vás.


V minulých dvou kolech stačilo k vítězství určit pět ze sedmi jezdců v přesném pořadí. U VC Katalánska se to povedlo dvěma sázkařům a každý z nich tak bral 25 000 Netů, v případě VC Kanady nejlépe mířili tři hráči a odměna dosáhla výše 16 667 Netů. Během nadcházejícího víkendu hrajeme Motorovou sedmičku naposledy. Nezapomeňte tipovat, v jediný den se jedou hned dva závody a do hry tak půjde 100 000 Netů!

Monoposty Formule 1 si to rozdají v ulicích Ázerbájdžánského Baku. Kvalifikace patřila týmu Mercedes, když se na start závodu do první řady vedle sebe postaví stájoví kolegové Lewis Hamilton s Valtterim Bottasem. Pronásledovat je budou především rudé Ferrari pilotované Kimim Räikkönenem a Sebastianem Vettelem, kteří obsadili třetí, respektive čtvrtou příčku. Do Velké ceny Nizozemska MotoGP vyjede z pole position Johann Zarco, bude se radovat i v nedělním závodě?

Soutěž se uskuteční výhradně na webu v termínu od 28. května do 25. června. Nemá žádné podmínky a nic se za ni neplatí! Stačí být registrovaným uživatelem internetového sázení. Ale pozor, soutěže se nemůžete zúčastnit, pokud jste registrováni pouze v režimu dočasného konta. V takovém případě musíte registraci dokončit, abyste si mohli Motorovou sedmičku zahrát. Maximálně několik hodin poté, co získáte trvalé konto, najdete v sekci Soutěže dlaždici Motorová sedmička. Potom už můžete bez omezení tipovat vypsané závody.

Jak se můžete zapojit? Stačí se zde na webu přihlásit, v záložce Soutěže kliknout na odkaz Motorová sedmička a odeslat své tipy. Když bude vypsáno více závodů, můžete je natipovat dopředu. Pokud později změníte názor, nic se neděje, upravovat pořadí jezdců můžete až do startu konkrétního závodu. Svoji bilanci (minulé tipy, počet Netů, které jste vyhráli) najdete na stránce soutěže.

Termíny všech zbývajících závodů:

  • Neděle 25. 6. 2017 – F1 – Velká cena Ázerbájdžánu (50 000 Netů)
  • Neděle 25. 6. 2017 – MotoGP – Velká cena Nizozemska (50 000 Netů)

Přečteno: 28 317x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého účtu u Tipsportu nebo si účet zdarma založte!

Založit účet