• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Finále Ligy mistrů: Real vs. Juventus!

29. květen 2017

Ušatý pohár, to je oč tu běží! Velšský Cardiff se těší na finále Ligy mistrů. O vítězství v nejprestižnější klubové soutěži si to rozdá Real Madrid s Juventusem Turín. Bílý balet se může stát prvním týmem v novodobé historii, kterému se podaří obhájit trofej. Se sklopenou hlavou však nechtějí odcházet ani hráči staré dámy. Co očekává natalie19? Minimálně tříbrankové představení v kurzu 2,18. Vidíte to stejně? Nechte se inspirovat a skórujte v soutěži v live sázkách o 50 000 Netů!


SOUTĚŽ V LIVE SÁZKÁCH O 50 000 NETŮ: Real Madrid – Juventus (sobota 20:45 ČT sport)

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu Nety za sdílení.

Real se v posledních letech s vládcem Itálie utkal několikrát, ale příliš dobrých vzpomínek na Bianconeri nemá. V minulých třech zápasech totiž ani jednou ze hřiště neodcházeli hráči španělského celku coby vítězové.

Cestou do letošního finále si Los Blancos poradili třeba s Bayernem Mnichov nebo s Atlétikem v semifinále. Černobílí zase vyřadili Barcelonu i Monaco. Kdo ovládne vzájemný souboj? To natalie19 nezajímá. V tomto případě jde pouze o góly.

„Očekávám krásný fotbal plný šancí na obou stranách. Z posledních pěti soubojů těchto gigantů jsme hned čtyřikrát mohli vidět minimálně tři branky. Co si budeme povídat. Náš over klidně může zařídit jediný muž – CR7. Ale ani turínští nezůstanou pozadu. Vždyť doma spráskali Barcu 3:0,“ píše v analýze.


Foto: Profimedia

Přečteno: 3 426x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Tipsportu, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet