• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Lvíčata po Němcích rupnou i s Itálií

19. červen 2017

Českou reprezentaci čeká na evropském šampionátu fotbalistů do jedenadvaceti let po porážce s Německem 0:2 další těžký soupeř – Itálie. Azzurrini si na úvod poradili s Dánskem 2:0 a roli favoritů budou plnit i proti výběru trenéra Vítězslava Lavičky. Bude parta okolo Schicka s Janktem vzdorovat? Gooner007 si to nemyslí a poslal do hry vítězství Jihoevropanů v sázce bez remízy v kurzu 1,33. Svezete se s jeho analýzou? Nechte se inspirovat a předveďte svůj um v akčních live sázkách!


LIVE SÁZKY: Česko U21 – Itálie U21 (středa 18:00, ČT sport)

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu Nety za sdílení.

„Z utkání s našimi západními sousedy převládají negativa. Soupeř byl fotbalovější, byl v tlaku a měl více šancí, což se v podstatě očekávalo už před výkopem. Na bekovi chvílemi doslova hořel Sáček a Schick zase působil jako najatý německý agent. Otazníků musí Lavička vyřešit dost a to jsou Italové papírově možná ještě o chlup lepší než tým okolo Meyera, Gnabryho a dalších,“ píše Gooner007.

„Vesměs pravidelně hrají Serii A a reprezentanti jako Donnarumma nebo Berardi jsou hvězdami svých týmů. Jedenadvacítku zdobí typické rysy – tedy pevná obrana a nadstavba směrem dopředu,“ dodal.


Foto: Profimedia.cz

Přečteno: 1 241x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého účtu u Tipsportu nebo si účet zdarma založte!

Založit účet