• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Tipovačka s Lavim a Lubem. Zdarma!

8. srpen 2017

Je tu další díl výsledkové věštírny – Tipovačky. Nyní poprvé zcela zdarma! Oblíbená soutěž největší sázkařské komunity probíhá od 10. do 20. srpna. Každý den se hraje o bank 15 000 Netů a na odměnách dohromady rozdáme 800 000 Netů. Nejúspěšnější tipér obdrží 100 000 Netů! Přeskočíte v žebříčku Julia Lavického a Ľubomíra Moravčíka? Pojďte do toho! Podmínka v účasti v srpnové Tipovačce není žádná. Oproti předchozím vydáním nemusíte plnit žádný limit!


SOUTĚŽNÍ STRÁNKA PRO PŘIHLÁŠENÉ x PRAVIDLAFAQ

Trefíte více správných výsledků než hvězda populárního seriálu Vyšehrad „Lavi“ a bývalý reprezentant s přezdívkou „Lubo“? Jak dopadne souboj herce Jakuba Štáfka s dvojnásobným mistrem Skotska se Celtikem (2001 a 2002) a nejlepším fotbalistou Československa (1992), později i samostatného Slovenska (2001)?

Ohromte největší sázkařskou komunitu. Tipujte přesná skóre vybraných fotbalových duelů a zabojujte o lákavé ceny. Odměníme 1 000 nejlepších tipérů! Hraje se výhradně na webu, kde uvidíte aktuální pořadí všech soutěžících i výsledky minulých kol. Včetně bilance Julia Lavického (s nickem Laviii10) a Ľubomíra Moravčíka (moravciklubo).

Podmínka účasti v srpnové Tipovačce? Žádná. Soutěž je zcela zdarma, není zapotřebí plnit každodenní limit vkladů. Do Tipovačky se ani nemusíte nikam přihlašovat a můžete natipovat na všechna kola dopředu. Svoji soutěžní stránku naleznete na webu po přihlášení na herní konto v záložce SOUTĚŽE a také v soukromé zprávě na svém uživatelském kontě. Dosud neregistrovaní klienti si soutěžní stránku mohou pouze prohlédnout (tipovat nikoliv).

Soutěže se nemůžete zúčastnit, pokud jste registrováni pouze v režimu dočasného konta. V takovém případě musíte registraci dokončit, abyste si mohli Tipovačku zahrát. Maximálně několik hodin poté, co získáte trvalé konto, můžete bez omezení tipovat vypsaná fotbalová utkání.

Celkem se odehraje 10 kol. V každém budete tipovat pět zápasů a zároveň hrát o podíl z banku 15 000 Netů. Ten bude vyplacen soutěžícímu, který v daném hracím kole dosáhne nejvyššího počtu bodů. V případě, že v daném hracím kole získá nejvyšší počet bodů více sázejících, bude bank rozdělený vždy rovným dílem mezi tyto sázející. Za uhodnutý výsledek utkání obdržíte 10 bodů, za trefenou příležitost včetně gólového rozdílu v základní hrací době 6 bodů/bez brankového rozdílu 4 body a za počet vstřelených gólů v utkání berete 2 body.

Úvodní kolo vypuklo 10. srpna (co den, to jedno kolo). Tipovat výsledky utkání můžete vždy do půlnoci den předtím, než se dané zápasy odehrají. Jak jste dopadli, to se dozvíte zhruba do hodiny po skončení daného duelu na soutěžní stránce.

Přihrajte si co největší výhru!

Přečteno: 49 766x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého účtu u Tipsportu nebo si účet zdarma založte!

Založit účet