• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Zvládne Froome to, co Anquetil s Hinaultem?

16. srpen 2017

Zatím to dokázali jen dva cyklisté. Vyhrát v jednom roce Tour de France i Vueltu se zdá aktuálně jako téměř nemožné. Zvládne to Chris Froome? Třikrát dojel ve Španělsku celkově druhý, ani jednou ale tuto Grand Tour neovládl. Naváže letos Brit na Anquetila s Hinaultem s kurzem 1,7? Prvenství sice nebude obhajovat Nairo Quintana, i tak se ale v sobotu na start postaví silná konkurence. Nibali, Contador, Aru… Vsadíte si na jednoho z nich, nebo si z nabídky vyberete jiného favorita? KEKEREWE věří v triumf Rusa Ilnura Zakarina, který letos dojel celkově pátý na Giru. Svezete se s ním?


Vuelta

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu Nety za sdílení.

Komu bude sedět letošní profil Vuelty? Whirtney si porovnal Nibaliho s Contadorem a je si jistý, že Ital skončí v celkové klasifikaci před Španělem.

Důvodů našel hned několik. Žralok z Messiny má podle něj k ruce lepší tým, v jeho prospěch hraje i věk a také je lepší ve sjezdech.

„Nibali je vyhlášený svou technikou, zatímco Contador poslední roky na každé velké akci aspoň jednou spadl,“ zmiňuje v analýze s kurzem 1,5.

Nezanedbatelný je podle něj i letošní program obou cyklistů. „Nibali startoval na Giru a léto měl volnější. Jak sám řekl, chce Vueltu vyhrát, zatímco Contador, který odjel Tour de France, se ve Španělsku rozloučí se svojí skvělou kariérou,“ dodává tipér. Necháte se inspirovat?


Foto: Profimedia.cz

Přečteno: 708x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého účtu u Tipsportu nebo si účet zdarma založte!

Založit účet