• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Jde do tuhého. Odstartovalo play off!

29. září 2017  SOUTĚŽ 

Emoce gradují, další díl seriálu Tipcup se v pátek 29. září přehoupnul do vyřazovací části. Dvoutýdenní kvalifikaci opanoval s výrazným náskokem sázkař victorio, který nasbíral skvělých 60 188 bodů. Bere tak odměnu 100 000 Netů! Na první místo tipéra katapultoval tento parádní tiket. Pozornost všech úspěšných v kvaldě nyní směřuje k play off. Kdo ovládne Mistrovství Česko-Slovenska v sázení?


Oblíbená soutěž největší sázkařské komunity běží od 15. září do 2. prosince. Výše dotace? Více než 2 miliony Kč na sázení! Celkový vítěz Mistrovství Česko-Slovenska v sázení shrábne 250 000 Netů.

Do dramatických vyřazovacích bitev jeden na jednoho postoupilo 8 192 tipérů. Každý souboj bude trvat 5 kalendářních dní. Na báječné odměny se mohou těšit všichni účastníci play off. Limity sázek pro jednotlivá kola vyřazovací fáze se budou postupně navyšovat tak, aby sázející mohl naplno prokázat svoje umění.

A navíc, čtyři nejúspěšnější sázkaři v kvalifikaci (victorio, lucerna, Kings99 a gogo71) a další čtyři nejúspěšnější v play off si zajistí přímý postup do prosincového Turnaje mistrů o atraktivní vůz BMW X6 a další hodnotné ceny.

A jak se do Mistrovství Česko-Slovenska v sázení přihlásíte? Při sestavování tiketu stačí zaškrtnout políčko „Tipcupy“ a tiket následně vsadit.

Tipcup je první z blížící se tsunami soutěží. Těšit se můžete na Desítku, maraton, tipovačky… Bude to nálož! Mrkněte na kompletní přehled podzimních soutěží.


Přečteno: 48 351x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého účtu u Tipsportu nebo si účet zdarma založte!

Založit účet