• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Burton to na Old Trafford schytá!

18. září 2017

Manchester United má parádní formu. V Premier League se dělí o první pozici s městským rivalem a do Ligy mistrů vstoupili Red Devils vítězstvím 3:0 nad Basilejí. Ve středu hostí v Anglickém ligovém poháru Burton a MEDBET čeká, že druholigový tým odjede z Old Trafford s pořádným výpraskem.


TV TIPSPORT + LIVE SÁZKY: Man. United – Burton (středa 21:00)

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu Nety za sdílení.

„United letos předvádějí doma parádní výkony a proti Burtonu, který má extrémní potíže v defenzivě, by neměli mít problém zvítězit vyšším rozdílem. Sázím na výhru domácích o 3 a více gólů,“ sestřelil Brewers v analýze s kurzem 1,7.

MEDBET také připomíná mizernou bilanci Burtonu na hřištích soupeřů. „Venku je absolutně marný. Ze čtyř utkání přivezl jen bod při skóre 1:11. Rudí ďáblové nastoupí určitě s širším kádrem, i ten má ale dostatečnou kvalitu na to, aby zvítězil rozdílem třídy. Ukázat se budou chtít především Lingard, Martial a Herrera, kteří zatím dostávají minimum šancí,“ rozebral pohárový duel.

Necháte se inspirovat? Atmosféru anglického fotbalu nasajte u přímého přenosu na TV Tipsport a rozhodněte v live sázkách!


Foto: Profimedia.cz

Přečteno: 306x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého účtu u Tipsportu nebo si účet zdarma založte!

Založit účet