• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Co říká ženský instinkt? Jihlava zaboduje!

19. září 2017

Hokejisté Pardubic vydolovali z úvodních pěti kol Tipsport extraligy jen tři body. Urvou v pátek další? Do cesty se jim postaví Jihlava. „Perníkáři zvítězí v rámci sázky bez remízy. Naposledy sice neuspěli ve Vítkovicích, špatný výkon ale nepodali. Nováček soutěže zase otáčel duel s trápícím se Zlínem… Oba týmy se navíc znají z baráže, kde se utkaly čtyřikrát a Východočeši byli v těchto zápasech dominantní,“ zanalyzoval kurz 1,52 winTIKET. Inspirujete se? Vsaďte si, bitvu sledujte živě na TV Tipsport a ukažte se v live sázkách!


TV TIPSPORT + LIVE SÁZKY: Pardubice – Jihlava (pátek 18:00)

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu Nety za sdílení.

„Na kom jiném by se Pardubice měly chytit? Kdo viděl jejich domácí utkání se Spartou a hlavně s Chomutovem, ví, že byly lepší. Akorát ta produktivita byla žalostná. Jasně, k výsledkům Jihlavy mám respekt, ale složení kádru Dynama neodpovídá jeho aktuální pozici,“ poslal do hry ostrou jedničku TomekN (1,95).

Terezka57 má odlišný názor: „Můj ženský instinkt mi říká, že hosté si odvezou minimálně bod. V jejich hře je bojovnost, srdíčko. Perníkáři se po obměně mužstva trápí, prohráli tři duely v řadě a v tabulce jsou předposlední. Z půlky nový tým si prostě zatím absolutně nesedl,“ zaujal tipérku kurz 1,81.

Chodíte na Tipsport extraligu? Na většině stadionů se můžete zúčastnit Hokejové tomboly 50:50. Tikety za 50 Kč kupujte u kamelotů. Polovinu vybrané částky si hned po zápase odnese jeden fanoušek, druhá polovina jde na podporu projektu, který vybírá domácí klub.


Foto: Vlastimil Vacek, Jiří Vojzola

Přečteno: 1 132x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého účtu u Tipsportu nebo si účet zdarma založte!

Založit účet