• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Dukla venku opět vyhoří, tuší chvojkajiri

20. září 2017

Olomouc si start do ligové sezony užívá. Hanácká štika se po sedmi kolech elitní české soutěže vyhřívá na třetím místě tabulky. Pokazí Sigmě náladu Dukla? „Ne. Pražané venku tápou, ze čtyř výjezdů vytěžili pouze bod – vůbec nestačili na Plzeň (0:4), v Teplicích padli 1:3 a nic nepřivezli ani z Jihlavy. Svěřenci trenéra Jílka ukazují sílu v útoku, naposledy rozstříleli Karvinou 5:3. Jednička,“ má ve své analýze jasno chvojkajiri (v kurzu 2). Jak to vidíte vy?


TV TIPSPORT + LIVE SÁZKY: Olomouc – Dukla (sobota 17:00)

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu Nety za sdílení.

„Na jedné straně aktuální forma, střelecká potence a dlouhodobě sehraný tým Olomouce, na straně druhé nemohoucnost a propustná obrana Dukly na hřištích soupeřů. Suma sumárum, vše hraje pro domácí,“ očekává triumf Hanáků v rámci sázky bez remízy ryzskej (1,43).

Tipéra s nickem vladislava0 ofenzivní kvalita modrobílých vyprovokovala k jasnému závěru: „Euforie Sigmy z postupu do ligy jen tak neskončí. Její hra je na vysoké úrovni, před týdnem nasázela pětku Karviné. Dukla navíc venku dostává hodně branek. Nyní inkasuje minimálně třikrát,“ zanalyzoval sázkař kurz 4,65.

Necháte se inspirovat? Vsaďte si a všechny zápasy nejvyšší tuzemské fotbalové soutěže sledujte živě na TV Tipsport!


Foto: Profimedia.cz

Přečteno: 671x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého účtu u Tipsportu nebo si účet zdarma založte!

Založit účet