• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Bílí Tygři na lovu? Kdepak. Venku jsou neškodní!

20. září 2017

Jako den a noc jsou rozdílné výkony libereckých hokejistů doma a na ledě soupeřů. Zatímco ve své aréně Bílí Tygři shrábli všechny body, venku neuhráli ani jeden a navíc neskórovali. Ve čtvrtek nastoupí Severočeši v Třinci, kde se jim v minulosti dařilo. Vyhráli zde čtyřikrát v řadě. Jenže tahle série končí, chvojkajiri v tiketu rozhodl, že hosté odjedou s prázdnou. Souhlasíte? Hokejovou řežbu sledujte živě na TV Tipsport a roztočte to v soutěži v live sázkách o 10 000 Netů!


TV TIPSPORT + SOUTĚŽ V LIVE SÁZKÁCH: Třinec – Liberec (čtvrtek 17:10)

Tipér harama rozhodně nečeká žádnou kanonádu. Podle něj padnou maximálně čtyři branky. „Oba týmy mají natolik propracované obrany a skvělé brankáře, že gólový orchestr neuvidíme,“ zmiňuje v analýze s kurzem 2,22 a připomíná, že v posledních dvanácti vzájemných zápasech byla tato hranice překonána jen dvakrát. Necháte se inspirovat?

Chodíte na Tipsport extraligu? Na většině stadionů se můžete zúčastnit Hokejové tomboly 50:50. Tikety za 50 Kč kupujte u kamelotů. Polovinu vybrané částky si hned po zápase odnese jeden fanoušek, druhá polovina jde na podporu projektu, který vybírá domácí klub.


Foto: Profimedia.cz

Přečteno: 930x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého účtu u Tipsportu nebo si účet zdarma založte!

Založit účet