• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Soutěž: Ovládněte politickou scénu a sázejte live!

10. říjen 2017

Největší sázkařská komunita se těší na další nálož! O Nety můžete zabojovat ve speciální jednokolové soutěži k volbám do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR 2017, které se konají 20. a 21. října. Na odměnách rozdáme více jak 200 000 Netů! Podmínka účasti? Jediná! Musíte včas doplnit svoje uživatelské konto o osobní údaje a ověřit platební prostředek vedený na vaše jméno. Bez této aktualizace si soutěže nezahrajete.


SOUTĚŽ

LIVE SÁZKY: ZDE


A to by byla škoda! Na vítěze totiž čeká 50 000 Netů a celkově odměníme 1 000 nejlepších klientů. Pokud bude mít více hráčů stejný počet bodů, rozhodne o jejich konečném umístění datum a čas odeslání soutěžních tipů.

Jak se o tento balík porvat? Princip soutěže je jednoduchý. Stačí určit, kolik procent na dvě desetinná místa získají jednotlivé strany v blížících se volbách. V nabídce bude třináct hlavních stran, zbylé budou zahrnuty ve skupině Ostatní politické strany a hnutí. Pozor, musíte rozdělit přesně 100 %, jinak vám tipy nepůjdou odeslat.

Zvítězí ten, kdo bude mít nejvyšší počet bodů. Těch je k dispozici maximálně 100, protože mezi jednotlivé strany rozdělíte přesně 100 %. Plného počtu bodů dosáhnete, když na dvě desetinná místa trefíte přesné zisky všech stran.

V případě vašeho tipu, že strana získá 10,05 %, ale její konečný zisk bude 12,00 %, berete za tuto stranu 10,05 bodů. Pokud svůj odhad naopak přestřelíte a budete věřit, že strana získá 12,00 %, ale ta nakonec bude mít pouze 10,05 %, získáte 10,05 bodů. Nikdy tedy nemůžete získat více bodů, než jaký je konečný procentuální zisk strany ve volbách.

Přečteno: 23 001x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého účtu u Tipsportu nebo si účet zdarma založte!