• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Půlmaraton o 3 mega skončil!

30. říjen 2017  AKTUALIZOVÁNO 

Říjnový půlmaraton o podíl z mimořádné dotace je minulostí. Úspěšní vytrvalci z největší sázkařské komunity si rozeberou 3 000 000 Kč na sázení! Protnuli jste v neděli 29. října cílovou pásku? Podmínkou pro vyplacení výhry je dokončená aktualizace údajů herního konta u Tipsportu do 14 dnů od konce soutěže.


Startovní výstřel Říjnového půlmaratonu zazněl 13. 10. Finiš byl na programu 29. 10. Pokud jste chtěli získat podíl z třímilionové dotace, stačilo během soutěže sázet každý den alespoň za dvacku.

První den splnilo tuto podmínku pro účast v soutěži 100 853 sázkařů. Do cílové rovinky Říjnového půlmaratonu nakonec doběhlo 26 028 tipérů. Společnost Tipsport přitom reprezentovalo 19 599 klientů, Chanci 3 789 a Tipsport na Slovensku 2 640 sázkařů.

Každému z úspěšných vytrvalců tak z celkové dotace 3 miliony korun náleží podíl 116 Kč na sázení.

Pozor – výherci, kteří ještě nemají splněnou aktualizaci herního konta, musejí pro vyplacení podílu stihnout doplnit své osobní údaje a ověřit platební prostředek nejpozději do 14 dnů od závěru Říjnového půlmaratonu. V opačném případě ztrácejí na výhru nárok.

Nezapomeňte, že půlmaraton nebyl jedinou soutěží, kterou jsme pro vás na podzim připravili. Připomeňte si jejich kompletní přehled.

Přečteno: 19 397x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého účtu u Tipsportu nebo si účet zdarma založte!

Založit účet