• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Nezapomeňte si vsadit do půlmaratonu!

11. říjen 2017

Od pátku 13. října běží Říjnový půlmaraton o podíl z mimořádné dotace 3 000 000 Kč! Po prvních třech dnech zůstalo v boji o tučný balík 57 692 sázkařů a podíl každého z nich tak aktuálně činil 52 Kč na sázení. Nezapomeňte si každý den vsadit alespoň za dvacetikorunu! Úspěšní vytrvalci protnou cílovou pásku po sedmnácti dnech, v neděli 29. října. Kromě denního vkladu je jedinou podmínkou pro vyplacení výhry dokončení aktualizace údajů herního konta u Tipsportu.


ŘÍJNOVÝ PŮLMARATON


Závod můžete běžet kdekoliv. Počítají se tikety z poboček (včetně manipulačního poplatku) i z internetu a je přitom jedno, zda chcete tipovat zápasy, které ještě nezačaly, nebo se soustředíte na live sázky.

Vždy ale platí, že váš denní vklad musí dosáhnout minimální výše 20 Kč. Pozor, nesmíte ani jednou vynechat! Výše výhry tentokrát není garantovaná, záleží pouze na tom, kolik vytrvalců se dostane až do cíle. Pokud jich bude například 30 000, na každého vyjde 100 Kč na sázení.

Podíl z třímilionového balíku vám vyplatíme po skončení soutěže. Do hry se můžete pustit i v případě, že ještě nemáte splněnou aktualizaci herního konta. Pokud však chcete svoji část z výhry, doplnění osobních údajů a ověření platebního prostředku musíte stihnout nejpozději do 14 dnů od závěru Říjnového půlmaratonu.

Nezapomeňte, že půlmaraton není jedinou soutěží, kterou jsme pro vás na podzim připravili. Připomeňte si jejich kompletní přehled.

Přečteno: 11 469x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého účtu u Tipsportu nebo si účet zdarma založte!
Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Copyright © 2017 Tipsport.net a.s.