• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Dokáže někdo sesadit Golden State?

10. říjen 2017

Za pár dní odstartuje nová sezona v NBA. Ve třech předcházejících si basketbalisté Clevelandu vždy zahráli finále. I nyní patří mezi hlavní favority a tipér matinho279 je přesvědčený, že ve finálovém boji nebudou Cavs chybět ani tentokrát. Necháte se inspirovat jeho tiketem?

NBA

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu Nety za sdílení.

Bookmakeři Tipsportu vidí hlavního favorita v týmu Golden State. Úřadující šampion zvedl nad hlavu vítěznou trofej i v roce 2015 a o rok později jej o titulu dělila jediná výhra. Vsadíte si, že i v nadcházející sezoně usednou Warriors na trůn s kurzem 1,5, nebo je sesadíte v kurzu 2,4?

Během léta výrazně posílila Oklamoha, která přivedla Paula George a Carmela Anthonyho. Čekáte, že tyto hvězdy společně s Russelem Westbrookem dovedou Thunder do finále? Pošlete do hry kurz 10! Outcast v tiketu korunoval Oklahomu novým šampionem. Přidáte se?

Vsadit si můžete i na to, jestli se týmy dostanou do play off. Portland nechyběl ve vyřazovacích bojích čtyřikrát v řadě. Probojují se tam Trail Blazers i letos s kurzem 1,8?

Máte jasno, kdo bude MVP základní části? Adeptů je řada: Kawhi Leonard (4,75), Kevin Durant (5,5), LeBron James (5,25), Russel Westbrook (6), James Harden (11), Stephen Curry (13)… Vyberete si jednoho z nich nebo si vsadíte na někoho jiného?

V široké kurzové nabídce najdete i příležitosti s počtem výher jednotlivých týmů. Paaja21 čeká, že Orlando ovládne v základní části maximálně 33 zápasů.

„Magic jsou od doby, kdy z týmu odešli Dwight Howard a kouč Stan Van Gundy podprůměrným týmem. Hranici 33 výher překonali za posledních pět sezon je jednou. Přes léto nedošlo k žádnému výraznému posílení. V prvních dvaceti zápasech mají poměrně těžký los a můžou klidně začít bilancí 4:16. Vidím to tak na třicet vítězství,“ zahrál si under v analýze s kurzem 1,7. Necháte se inspirovat?

Užijte si NBA v přímých přenosech na TV Tipsport a smečujte v live sázkách!


Foto: Profimedia.cz

Přečteno: 1 324x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého účtu u Tipsportu nebo si účet zdarma založte!

Založit účet