• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Desítka skončila, králem je Jarca!

6. prosinec 2017  AKTUALIZOVÁNO 

Fotbalová desítka je minulostí. Závěrečný hvizd nové soutěže pro největší sázkařskou komunitu o ceny v hodnotě 400 000 Netů proběhl 4. prosince. Komu se v tipování fotbalových utkání dařilo nejlépe? Absolutním vítězem se stal Jarca, který tak urval odměnu 50 000 Netů!


Soutěž vypukla 23. října. Úkol byl přitom jednoduchý – stačilo tipovat, jak dopadne deset vybraných zápasů ve stanovené základní hrací době v rámci jedné desítky (1 = výhra domácích, 0 = remíza, 2 = výhra hostů). Tuto výzvu nakonec přijalo přes 20 tisíc hráčů!

Celkem se odehrálo pět soutěžních kol. Každé z nich tvořily dvě soutěže – Česko-Slovenská desítka a Zahraniční desítka. Nejúspěšnější sázkař daného kola se mohl těšit na 10 000 Netů a odměna vás neminula ani za kompletně trefenou desítku (její výše byla proměnlivá v závislosti na úspěšnosti soutěžících, minimálně však 10 000 Netů; pokud desítku nikdo v daném kole netrefil, navýšila se v příštím kole odměna o 10 000 Netů).

V obou případech platilo, že pokud se urodilo více výherců, hlavní cena se mezi ně rozdělila. K tomu došlo hned na startu – úvodní Česko-Slovenskou desítku trefilo 205 tipérů (každý z nich si tak přišel na 49 Netů), Zahraniční desítku dva hráči (5 000 Netů) a nejúspěšnějšími soutěžícími kola byli tři sázkaři (3 334 Netů).

Kompletní Česko-Slovenskou desítku se kromě prvního kola povedlo trefit už jen jednou – v posledním kole (každý ze sedmi úspěšných tipérů shrábl 5 715 Netů). Zahraniční desítka byla trefena vždy kromě čtvrtého kola.

Nejvyšší počet bodů zapsal Jarca (za každý správný tip jste obdrželi bod do žebříčku). Užívá si tak předvánoční nadílku ve výši 50 000 Netů. Co ho vystřelilo na vrchol? Vyrovnanost výkonů. Jarca totiž během trvání soutěže nedokázal získat žádnou další odměnu. Jinak řečeno, netrefil žádnou kompletní desítku a ani neměl nejvíce bodů v rámci některých z kol. Vyrovnaný je i celkový žebříček. Rozdíl mezi Jarcou a 100. hráčem v pořadí činí pouhých šest bodů.

Další statistické zajímavosti: Za Česko-Slovenskou desítku jste získávali v průměru více bodů než za Zahraniční (5,3 ku 5,1), nejvíce soutěžících hrálo první Zahraniční desítku (16 926), nejvíce bodů jste urvali v první Česko-Slovenské desítce (průměrný zisk sedm bodů na klienta) a naopak nejméně bodů ve čtvrté Zahraniční desítce (průměrný zisk tři body na klienta). Průměr bodů na kolo je pak následující – 12,3 (1. kolo), 9,7 (2.), 11,5 (3.), 6,6 (4.) a 10,9 (5.).

Přečteno: 59 359x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Tipsportu, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet