• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Sjednocujeme nabídku předzápasových a live sázek

24. listopad 2017  AKTUALIZOVÁNO 

Předzápasové sázky mají od úterý 5. prosince stejnou podobu jako nabídka live. Tímto krokem vám chceme přinést větší komfort nejen na webu, ale i na mobilních zařízeních. Změna se totiž týká také naší aplikace. Nejdůležitější novinky? Snadno si například vytáhnete jednotlivé příležitosti, které vás zajímají, nebo si nastavíte mezi oblíbené nejen soutěže, ale i konkrétní zápasy. Úpravy se nevyhnuly ani podobě některých příležitostí.

PŘEČTĚTE SI NÁPOVĚDU K PŘEDZÁPASOVÝM SÁZKÁM

Podoba a řazení předzápasových sázek jsou stejné jako v prostředí live tipování. Záložky s jednotlivými událostmi (výsledek, poločasy, střelci, počty branek/bodů) nahrazují hvězdičky – záložky zůstávají jen na úrovni sportů.

Pokud vás typ sázky při prohlížení zaujme, kliknutím na symbol hvězdičky si jej snadno posunete nahoru. Tam zůstane také ve chvíli, kdy se příležitost změní z předzápasové na live.

Do oblíbených si kliknutím na hvězdičku nově zařadíte konkrétní utkání, nejen odvětví nebo soutěž. Možná si ještě vzpomenete na symbol srdíčka, které tenhle výběr dříve reprezentovalo.

Góly a handicapy s novými názvy

V případě, že se věnujete především předzápasovému tipování, určitě si všimnete změny v názvech některých příležitostí, typicky třeba u sázek na počet gólů. Místo původního „padne 1 a více gólů“ si tak vsadíte na „více než 0.5 gólu v zápasu“.

Mění se také podoba handicapů. Například sázka na to, že Teplice doma vyhrají nad Jihlavou alespoň o dva góly, se dosud zapisovala jako 0:1, výhra Teplic. Když naopak tip směřoval na možnost, že Dukla na Slovácku zvítězí minimálně dvoubrankovým rozdílem, měl podobu 1:0, výhra Dukly. Nově budou uvedené handicapy ve formátu +1.5, respektive –1.5. Hodnota se vždy připočítá ke skutečnému skóre zápasu a určí, zda tip vyšel. Znaménka určují, zda se daná hodnota připočte/odečte od skutečného skóre zápasu. Pokud tedy zápas Slovácko – Dukla skončí výsledkem 1:4, přičte se Slovácku handicap 1.5. Výsledné pomyslné skóre bude 2.5:4 a tip správný.

Podrobné informace o předzápasových sázkách najdete TADY.

Nově nepůjdou kombinovat duely účastníků v konkrétních závodech (tzv. „kdo lépe“). V rámci daného závodu půjde na každý tiket zařadit pouze jedna taková sázka. Prozatím v případech, kde jsou vypsány tři příležitosti, tedy i nerozhodný výsledek. Výhledově ale bude toto pravidlo platit i pro duely, ve kterých remíza nemůže nastat.

K určitým změnám dochází u čísel pro pobočky. U velké části nabídky zůstanou stejná, v některých případech ale bylo potřeba číslování upravit.

Jednotlivé typy sázek najdete pohromadě, v logických celcích. Změnu z řádkového uspořádání na vícesloupcové ocení především ti, kteří často využívají mobilní aplikaci. Větší tlačítka znamenají snazší ovládání a zabrání také nechtěnému výběru špatného tipu. Sloupce navíc šetří místo i čas, na obrazovku se díky nim vejde daleko více příležitostí, takže odpadne nutnost zdlouhavě listovat nabídkou.

Třířádkové události

Lehkou změnou prošla rovněž podoba sestavovače tiketu. Zobrazování konkrétních událostí bude vždy třířádkové (zápas–událost–tip), což platí nejen pro sestavovač, ale také pro analýzy nebo informace o tom, jak na danou událost sází komunita.

Sjednocení předzápasových a live sázek je jednou z největších změn v historii našeho webu. Její rozsah však může způsobit dílčí komplikace. Nemusí dojít k přechodu některých událostí, což může zabránit kopírování starších tiketů z Tiket arény. Problémy se zobrazováním se mohou dotknout také malé části analýz. U některých dlouhodobých sázek se možná objeví i potíže s cashoutem.

Věříme ale, že případné potíže společně rychle překonáme a do budoucna už si budete užívat jen výhody této změny. Rozhodli jsme se pro ni proto, že nám umožní další rozvoj sázení a služeb, stejně jako rozšíření nabídky live tipování.

Přečteno: 23 151x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Tipsportu, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet