• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Vylepšená Bonifikace i prodloužení streamů!

5. prosinec 2017

Využíváte kurzovou Bonifikaci? Nyní jsme ji pro vás vylepšili. Nově si můžete celkovou výhru na libovolném tiketu navýšit až o 100 %. Proměny k lepšímu se dočkaly také streamy, které budou fungovat i v případě, že nemáte nainstalovaný flash, a zároveň poběží ještě několik minut po skončení utkání.


Jak na Bonifikaci? K jejímu využití potřebujete pouze věrnostní body – Nety, které dáváme každému, kdo je u Tipsportu registrovaný, ze sázek nebo třeba z mnoha různých soutěží.

Stačí si po přihlášení připravit tiket a potáhnutím ukazatele na tachometru si nastavit takovou Bonifikaci, jaká vám nejlépe vyhovuje. Volit můžete v libovolném rozmezí 0 – 100 %.

Je to úplně snadné. Za každé procento navýšení kurzu dáte stejné procento vkladu zaplacené v Netech, a to za každou jednotlivou sázku na tiketu.

Příklad: Na akovku za 10 korun dáte Bonifikaci 50 %, která stojí 5 Netů. Z kurzu 30,00 přitom takhle vyrobíte kurz 45,00 a za pár bodů vyhrajete o 150 Kč víc!

U kombíků se Nety za Bonifikaci počítají podle počtu sázek, tedy jednotlivých kombinací a vkladů na ně.

Od teď vás již absence flashe nemusí mrzet. Nyní vám streamy budou fungovat i bez něj a to s několikavte­řinovým zpožděním, které je zapříčiněné touto technologií. I proto jsme streamy prodloužili o několik minut.

Dočkali se i fanoušci trackeru, kteří ho budou moci využívat nově i na Androidu a na mobilním webu. Klienti, kteří využívají iOS, se na tuto vychytávku mohou těšit v nejbližší době.

Informace k dalším novinkám v naší nabídce najdete TADY.


Přečteno: 3 823x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Tipsportu, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet