• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Piráti mají díru v lodi!

6. prosinec 2017

Na konci listopadu to vypadalo, že hokejisté Pardubic nabrali formu jako hrom. Patnáct bodů z osmi zápasů je katapultovalo na devátou pozici. Poslední dva duely Tipsport extraligy jim ale nevyšly (1:4 se Spartou a 2:5 se Zlínem). V pátek mají Východočeši šanci opět se posunout tabulkou vzhůru. Do jejich arény přijede Chomutov, kterému se zle nedaří. Piráti uloupili v devíti kolech jen čtyři body a jejich koráb klesá ke dnu. Tipér semirgerkhan je přesvědčený, že narazí i na ledě Pardubic. Vidíte to stejně? Hokejovou řežbu sledujte živě na TV Tipsport a skórujte v live sázkách!


TV TIPSPORT + LIVE SÁZKY: Pardubice – Chomutov (pátek 18:00)

„Dynamo se sice po úspěšné sérii trochu zabrzdilo, ale Chomutov se trápí daleko víc. U Východočechů je vidět posun, lajny jsou sehrané a už to není tým, který by měl být odepsaný pro baráž. Dávám ostrou jedničku na perníkáře,“ rozebral páteční mač v analýze s kurzem 2. Necháte se inspirovat?

Chodíte na Tipsport extraligu? Na většině stadionů se můžete zúčastnit Hokejové tomboly 50:50. Tikety za 50 Kč kupujte u kamelotů. Polovinu vybrané částky si hned po zápase odnese jeden fanoušek, druhá polovina jde na podporu projektu, který vybírá domácí klub.


Foto: Ota Mrákota

Přečteno: 862x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Tipsportu, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet