• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Rudá vs. modrá! Manchester se těší na derby

7. prosinec 2017

Anglická Premier League nabízí další pecku, kterou obstará bitva o Manchester. United na Old Trafford přivítají lídra tabulky – City. Lukaku vs. Agüero, Pogba vs. De Bruyne či Mourinho vs. Guardiola! Tenhle zápas má pořádný náboj a nejen proto, že půjde o souboj dvou nejlepších týmů v lize, ale i proto, že výsledek může dost napovědět v bitvě o titul. Do jaké barvy se anglická metropole zahalí? Bude to červená nebo bleděmodrá? Na tuto otázku nezná odpověď ani největší sázkařská komunita. Co myslíte vy? Ostře sledovanou řežbu si užijte v live sázkách!


LIVE SÁZKY: Manchester United – Manchester City (neděle 17:30 Digi Sport)

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu Nety za sdílení.

„Půjde o vyrovnaný zápas. Velká výhoda bude stát na straně domácích, které požene dopředu vyprodaný Old Trafford. Říká se, že derby nemá favorita, což tady platí dvojnásobně. Tento kurz beru,“ prozradil v analýze Deviatak2016, který očekává neprohru rudých ďáblů v kurzu 1,72.

Naopak Mtgm07 zacílil na vítězství Citizens v kurzu 2,19. K němu přidal dalších sedm fotbalů a za 6 369 Kč políčil v maxikombíku na 434 046 Kč. Bude to trefa do černého?


Foto: Profimedia.cz

Přečteno: 538x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Tipsportu, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet