• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Jaké soutěže si zahrajete v roce 2018? (+ anketa)

13. prosinec 2017

V roce 2017 jste si mohli vyzkoušet plno nových soutěží a samozřejmě hrát i ty tradiční jako Tipligu a Tipcupy. Celkově jsme mezi klienty během celého roku rozdali odměny převyšující 37 milionů korun na sázení! A co na vás čeká během následujících dvanácti měsíců? Spousta novinek a více než 40 milionů na odměnách!


ANKETA K SOUTĚŽÍM


Tipligu letos doplňovala stále větší popularitě se těšící série Tipcupů – první za účasti 28 101 soutěžících proběhl na jaře coby Jarní Tipcup, druhý v září pod názvem Mistrovství Česko-Slovenska v sázení. To vygradovalo teprve nedávno a pro hlavní výhru čtvrt milionů Netů si došel český zástupce kiixi. Slovenské barvy nejlépe hájili gergi a tiger502, oba shodně skončili před branou osmifinále. Nejdále z klientů Chance došel DedaPav (čtvrtfinále).

Dále jsme uspořádali tři maratony – 15 mega (stále běží), v průběhu MS v hokeji s prémií (VIP zájezd pro dvě osoby s českou hokejovou reprezentací na turnaj Karjala Cup) a Říjnový půlmaraton.

Během roku jsme také nepravidelně vypisovali Soutěže v live sázkách. Například během finále Ligy mistrů se hrálo o odměny v hodnotě 50 000 Netů. Jejich přehled najdete v sekci soutěže. Pokud se právě nějaká soutěž v live sázkách chystá, najdete ji v sekci live v pravé části u live fóra.

Zároveň jste si mohli vyzkoušet soutěže zcela nové – Biatlonovou šestku, tři Tipovačky (dvakrát se tipovala fotbalová utkání, nejprve v únoru, pak v srpnu, a jednou hokejová v rámci MS), Hokejovou trojku, Fotbalovou desítku, Motorovou sedmičku nebo také první soutěž netýkající se sportu Volby 2017.

A co pro vás chystáme v roce následujícím?

Oproti letošku navýšíme celkový balík odměn, a to na hodnotu převyšující 40 milionů. Objem odměn se však může v průběhu roku i navýšit. Další nové soutěže jsou totiž závislé na vývoji, se kterým souvisela i poslední aktualizace – sloučení nabídky.

U Tipligy nedojde k žádným změnám. Zato počet Tipcupů se zdvojnásobí! V každém ročním období se budete moct zapojit do jednoho Tipcupu. Ten první pod názvem Zimní Tipcup odstartuje již 26. prosince 2017. Celkově rozdáme v Tipcupech 5 milionů Netů. Vrcholem roku bude Turnaj mistrů 2018 s třímili­onovou dotací, ve kterém si vítěz přijde na rovný 1 milion korun. Podrobné informace o Tipcupech a Turnaji mistrů se dozvíte v dalším článku, který pro vás připravujeme.

V průběhu roku vyzkoušejte i některou ze soutěží v live sázkách.

V lednu se pak můžete opět těšit na soutěž z politického prostředí, budeme volit prezidenta. Následně nalaďte svou běžeckou formu na maraton o 15 mega, který se znovu poběží až do prosince.

V únoru nás čeká největší sportovní událost roku – hry v Jižní Koreji. Pro tuto akci jsme pro vás připravili soutěž, ve které se bude hrát o odměny v hodnotě 2 milionů Netů. Tipovat budete hokejové zápasy a především to, jak si povedou největší hvězdy her a naši reprezentanti.

Budou i soutěže k fotbalovým utkáním – Tipovačka, Fotbalová desítka. Čeká nás totiž MS v Rusku!

Nevynecháme ani krátkodobé maratony, které s velkou pravděpodobností proběhnou během MS v hokeji a MS ve fotbale.

Už teď se navíc fanoušci biatlonu těší na skvělou atmosféru, která by měla panovat v prosinci na biatlonových závodech v Novém Městě na Moravě. K této příležitosti pro vás opět připravíme Biatlonovou šestku.

Znovu také plánujeme spustit soutěž na hokejové střelce. Zatím ale ještě nevíme, která sportovní událost nebo liga by hokejovým střelcům v průběhu roku nejvíce sedla. Máte tip? Napište nám ho diskuze pod tímto článkem. Budeme rádi i za váš celkový pohled na letošní a plánované soutěže. Jaká vás nejvíce baví? A kterou v nadcházejícím roce určitě nemíníte propásnout? Svůj názor k soutěžím vyjádřete i prostřednictvím naší ankety, která poběží do 20. prosince 23:59 hod. 

Přečteno: 10 912x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Tipsportu, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet