• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Soutěž: Rozhodněte prezidentské volby!

22. prosinec 2017

Již v pátek a v sobotu proběhne první kolo volby českého prezidenta. Užijte si ho se speciální soutěží, ve které na odměnách rozdáme více než 200 000 Netů! Podmínka účasti je jediná! Musíte mít doplněné svoje uživatelské konto o osobní údaje a ověřit platební prostředek vedený na vaše jméno. Bez této aktualizace si soutěž nezahrajete. Své tipy můžete zadávat a měnit až do uzavření volebních místností, tedy do soboty 14:00.


SOUTĚŽ x LIVE SÁZKY


Tušíte, kolik procent hlasů získají v 1. kole prezidentské volby Miloš Zeman, Jiří Drahoš, Michal Horáček, Pavel Fischer, Mirek Topolánek, Marek Hilšer, Jiří Hynek, Vratislav Kulhánek a Petr Hannig? Zabojujte o pořádnou porci Netů!

Na vítěze čeká 50 000 Netů a celkem odměníme 1 000 nejlepších klientů. Pokud bude mít více hráčů stejný počet bodů, rozhodne o jejich konečném umístění datum a čas odeslání soutěžních tipů.

Jak se o tento balík porvat? Princip soutěže je jednoduchý. Stačí určit, kolik procent na dvě desetinná místa získají jednotliví kandidáti v blížících se volbách. V nabídce bude všech devět kandidátů. Pozor, rozdělit musíte přesně 100 %, jinak vám tipy nepůjdou odeslat. Své tipy můžete měnit až do uzávěrky (sobota 14:00).

Zvítězí ten, kdo bude mít nejvyšší počet bodů. Těch je k dispozici maximálně 100, protože mezi jednotlivé uchazeče o pozici prezidenta rozdělíte přesně 100 %. Plného počtu bodů dosáhnete, když na dvě desetinná místa trefíte přesné zisky všech kandidátů.

V případě vašeho tipu, že kandidát získá 10,05 %, ale jeho konečný zisk bude 12,00 %, berete za něj 10,05 bodů. Pokud svůj odhad naopak přestřelíte a budete věřit, že získá 12,00 %, ale on nakonec bude mít pouze 10,05 %, získáte 10,05 bodů. Nikdy tedy nemůžete získat více bodů, než jaký je konečný procentuální zisk kandidáta ve volbách.

Svým zapojením do soutěže souhlasí soutěžící s podmínkami, které jsou k dispozici zde

Přečteno: 25 983x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Tipsportu, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet