• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Ester píše komunitě: Super-G bude rychlé. To je pro mě příznivé!

17. leden 2018  Autorka: STR 

Ahoj lidi, už se to blíží! Chystám se na závody v Jižní Koreji, bude to velký. Vy dobře víte, o co jde. Jo, to je to slovo na „o“, které jsem zakázala vyslovovat. Kasička na pokuty docela chrastí, kluci z mého týmu se občas zapomněli. Tvářili se, že jim to ani moc nevadí.


Co mě čeká? Lyže i prkno. Věřím, že to dám, v úvodu sezony se mi docela dařilo. Sjezdovka pro super-G v Jižní Koreji je široká a přehledná. Navíc je ohraničená lesem, to by mi mělo vyhovovat. Není to jako například ve Svatém Mořici nebo v Cortině, kde jsou jen skály a zasněžené plochy. Trenér Bank říkal, že super-G by mělo být postavené více do rychla, bude tedy podobnější sjezdu. To je opět faktor, který je pro mě příznivý.

Ondra a Tomáš Bankové budou fungovat i jako skauti, protože všechny závodnice podle pravidel smí na kopec až dva dny před super-G. To bude i den, kdy se náš tým přesune přímo pod sjezdovku. Budeme tam bydlet, abychom ušetřili čas. Cesta z vesnice na sjezdovku totiž trvá přibližně hodinu.

Co se týká snowboardu, trenér se tam byl podívat a nějakým přístrojem změřil sklon snowboardové sjezdovky. Podle toho jsme se snažili vybírat podobné sjezdovky na trénink v Evropě. Pět dní před kvalifikací bychom se opět měli přesunout přímo pod sjezdovku.

Ve všech závodech se budu snažit o co nejlepší výsledek. To si pište, že chci prodat všechno, co jsem natrénovala. Kdo se bude chtít dívat a fandit, na lyžích pojedu 12. února (obří slalom) a 17. února (super-G). Snowboardové závody budou 22. února (kvalifikace) a 24. února (finálové jízdy).

Mějte se, jak chcete. :)


Autorka: STR


Foto: Profimedia.cz

Přečteno: 767x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Tipsportu, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet