• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Miliony na sněhu: Je tu uzávěrka!

24. únor 2018  AKTUALIZOVÁNO 

Soutěž Miliony na sněhu vrcholí. Každý hrací den během zápolení v Jižní Koreji jste měli šanci ukořistit 50 000 Netů. Ty získal sázkař, který nejlépe natipoval umístění sportovců ve vybraných závodech a také hokejové výsledky. Jak se vám dařilo? Kolik jste urvali Netů?


SOUTĚŽNÍ STRÁNKA PRO PŘIHLÁŠENÉ x PRAVIDLAFAQ

Zatímco sportovní hvězdy bojovaly v Jižní Koreji o medaile, největší sázkařskou komunitu zasypaly Miliony na sněhu. Konkrétně 2 000 000 Netů! O co šlo? Do 25. února jste měli možnost tipovat umístění účastníků v konkrétních závodech a výsledky hokejových zápasů v Pchjongčchangu a urvat pro sebe co největší podíl z dvoumilionové dotace. Celkový vítěz získá 100 000 Netů! Podmínka účasti byla jediná. Novou soutěž jste si zahráli, jen pokud jste měli aktualizované údaje.

Soutěž Miliony na sněhu proběhla v 15 kolech. Každé kolo obsahovalo dvě části: “Tipuj umístění“ a “Tipuj lední hokej“. První část tvořily tipy na intervalové umístění sportovců/týmů v určitých závodech a druhá tipy na výsledek vybraných hokejových utkání v základní hrací době (1 = domácí, 0 = remíza, 2 = hosté). U intervalových umístění jste prognózovali, ve kterém z pěti intervalů účastník závod dokončí. Za každý správný tip jste získali bod do žebříčku.

V rámci daného kola jste museli vyplnit kompletně obě části (“Tipuj umístění“ i “Tipuj lední hokej“) a přiřadit v každé z nich jednoho tzv. žolíka, jinak vám tipy nešly odeslat. Za správný tip označený žolíkem jste získali dvojnásobek bodů, tedy dva.

Své tipy jste mohli upravovat až do uzávěrky daného kola (tou byl začátek příležitosti, která v daném kole startovala jako první). Ta se v průběhu soutěže mohla měnit. Uzávěrka prvního kola byla 10. 2. v 8:15 hod.

Ceny? Bohaté. Celkem se hrálo o 2 000 000 Netů! Sázející s nejvyšším součtem dosažených bodů získá 100 000 Netů, druhá příčka má hodnotu 50 000 Netů a za bronz obdržíte 30 000 Netů. Vedle odměny za celkové umístění jsme oceňovali i nejlépe tipujícího v každém z 15 kol, a to 50 000 Nety! V případě, že výherců bylo více, cena se mezi ně rozdělila.

A jak jste se do soutěže Miliony na sněhu mohli zapojit? Jednoduše. Stačilo se zde na webu přihlásit, v sekci soutěže kliknout na Miliony na sněhu a odeslat své tipy. Pro účast nebylo potřeba splňovat žádné limity vkladů. Na stránce soutěže nyní najdete vedle výsledků i bilanci vašich tipů a počet Netů, které jste vyhráli. Soutěž byla dostupná výhradně na webu. V nativní aplikaci jste odkaz na soutěžní stránku mohli nalézt v soukromé zprávě (odkaz vás navedl skrz prohlížeč přímo na soutěžní stránku, potom už stačilo tipovat).

Přečteno: 42 544x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Tipsportu, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet