• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Miliony na sněhu vrcholí, pojďte hrát!

20. únor 2018  AKTUALIZOVÁNO 

Soutěž Miliony na sněhu míří do finiše. Neváhejte a hrajte. Stále si můžete přilepšit o slušnou porci Netů! Každý hrací den během zápolení v Jižní Koreji totiž máte šanci ukořistit 50 000 Netů. Ty získá sázkař, který nejlépe natipuje umístění sportovců ve vybraných závodech a také hokejové výsledky. Před námi jsou závěrečná soutěžní kola. Jak dopadne play off turnaje mezi mantinely? Nebo jak si ve sjezdu a alpské kombinaci povede Lindsey Vonnová? Pojďte do toho. Soutěž je zdarma!


SOUTĚŽNÍ STRÁNKA PRO PŘIHLÁŠENÉ x PRAVIDLAFAQ

Zatímco sportovní hvězdy zabojují v Jižní Koreji o medaile, největší sázkařskou komunitu zasypou Miliony na sněhu. Konkrétně 2 000 000 Netů! O co jde? Tipujte do 25. února umístění účastníků v konkrétních závodech a výsledky hokejových zápasů v Pchjongčchangu a urvěte pro sebe co největší podíl z dvoumilionové dotace. Celkový vítěz získá 100 000 Netů! Podmínka účasti? Jediná. Novou soutěž si zahrajete, jen pokud máte aktualizované údaje.

Soutěž Miliony na sněhu proběhne v 15 kolech. Každé kolo obsahuje dvě části: “Tipuj umístění“ a “Tipuj lední hokej“. První část tvoří tipy na intervalové umístění sportovců/týmů v určitých závodech a druhá tipy na výsledek vybraných hokejových utkání v základní hrací době (1 = domácí, 0 = remíza, 2 = hosté). U intervalových umístění prognózujete, ve kterém z pěti intervalů účastník závod dokončí. Za každý správný tip získáte bod do žebříčku.

V rámci daného kola musíte vyplnit kompletně obě části (“Tipuj umístění“ i “Tipuj lední hokej“) a přiřadit v každé z nich jednoho tzv. žolíka, jinak vám tipy nepůjdou odeslat. Za správný tip označený žolíkem získáte dvojnásobek bodů, tedy dva.

Své tipy můžete upravovat až do uzávěrky daného kola (tou je začátek příležitosti, která v daném kole startuje jako první). Ta se v průběhu soutěže může měnit. Uzávěrka prvního kola je 10. 2. v 8:15 hod. Druhé kolo můžete tipovat do 11. 2. do 3:00.

Ceny? Bohaté. Celkem se hraje o 2 000 000 Netů! Sázející s nejvyšším součtem dosažených bodů získá 100 000 Netů, druhá příčka má hodnotu 50 000 Netů a za bronz obdržíte 30 000 Netů. Vedle odměny za celkové umístění oceníme i nejlépe tipujícího v každém z 15 kol, a to 50 000 Nety! V případě, že výherců bude více, cena se mezi ně rozdělí.

A jak se do soutěže Miliony na sněhu zapojíte? Jednoduše. Stačí se zde na webu přihlásit, v sekci soutěže kliknete na Miliony na sněhu a odešlete své tipy. Pro účast není potřeba splňovat žádné limity vkladů. Na stránce soutěže najdete vedle výsledků i bilanci vašich tipů a počet Netů, které jste vyhráli. Soutěž je dostupná výhradně na webu. V nativní aplikaci naleznete odkaz na soutěžní stránku v soukromé zprávě (odkaz vás navede skrz prohlížeč přímo na soutěžní stránku, potom už stačí tipovat).

Pro připomenutí: Miliony na sněhu si nezahrajete, pokud jste registrováni pouze v režimu dočasného konta. V takovém případě musíte registraci dokončit, to znamená doplnit svoje uživatelské konto o osobní údaje a ověřit platební prostředek vedený na vaše jméno. Bez této aktualizace sportovní svátek roku s novou soutěží neoslavíte. Maximálně několik hodin poté, co získáte trvalé konto, můžete bez omezení soutěžit.

Přečteno: 37 715x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého účtu u Tipsportu nebo si účet zdarma založte!
Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Copyright © 2018 Tipsport.net a.s.