• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Aspoň dvě biatlonové placky? Jasně, vzkazuje Gábina komunitě

9. únor 2018  Autorka: GabinaKoukalova 

Ahoj, bláznivá komunito sázkařů! Teda bláznivá… Vždycky mi to tak přišlo, dokud jsem si nedávno také nevsadila a na vlastní kůži nezjistila, jaký má člověk najednou při sledování sportu úplně jiný prožitek! Tak se vám chci za tu malou křivdu omluvit a nabídnout za to aspoň můj krátký pohled na nadcházející závodní dny v Pchjongčchangu.


Stadion si pamatuju velmi dobře, člověk si prakticky nemá kde po trati aspoň na chvilku odpočinout, protože i sjezdy jsou technicky náročné. O to náročnější bude střelba, která se navíc odehrává na střelnici, kde se nepříjemně točí vítr. Sama jsem velmi zvědavá, kdo ze závodního pole se s podmínkami popasuje nejlépe a získá první cenné kovy.

V Jižní Koreji je pořádný mráz. Každý se s tou kosou vypořádá jinak. Mně pomáhá prostě se nabalit a pořádně se rozcvičit a rozjezdit. Největší zima mi byla vždycky na ruce. Takže jsem s nimi pořádně točila, abych si je prokrvila. Každopádně jako holka krev a mlíko jsem ve velkých mrazech většinou jezdila dobře. Jsem přesvědčena, že to bylo často právě tou větší izolační tělesnou vrstvou. :)

Máme na to!

Moc bych si přála, aby to našim cinklo hned v prvním závodě. Vždycky se potom celému týmu uleví a v dalších závodech už se pak jede úplně jinak. Věřím, že minimálně dvě biatlonové medaile mít budeme.

Na placky může zaútočit Ondřej Moravec, který urval v Soči tři. Samozřejmě i Veronika Vítková. No a před čtyřmi lety bronzem ve sprintu překvapil Jaroslav Soukup. Ale i Eva Puskarčíková a Bimbo Michal Krčmář patří do úzké světové špičky. Proč by to nemohli prodat právě teď?

Nervozita? Ale ne…

Po Soči, kde jsme vybojovali pět medailí, se může zdát, že je laťka hodně vysoko. Důležité je nenechat se příliš svázat velkým očekáváním. Mně vždycky pomohlo jet každý závod tak, abych si po dojezdu mohla říct, že víc jsem udělat nemohla. To bylo jediné, na co jsem se soustředila – dostat ze sebe to nejlepší. Když se mi to podařilo, byla z toho často medailová umístění. No, a když se nezadaří, je třeba si to připustit a pokorně to přijmout. V českém týmu jsou profíci, kteří už mají mnoho zkušeností, a proto věřím, že ani příliš nervózní nebudou.

Vidím to tak, že ve většině závodů žen budou vyhrávat zkušenosti. Proto favorizuji Kuzminu, Darju, Lauru, Kaisu… Mezi muži je to možná otevřenější, i když Fourcade a Boe se letos zdají prakticky neporazitelní. Věřím, že by jim to mohl natřít náš Ondra Moravec, který ví, jak se připravit na vrchol sezony. Je to pro mě Pan Závodník.

Tak vám přeju, ať už si u Tipsportu vsadíte na kohokoliv, ať vám to vyjde a užijete si spoustu bláznivých zážitků.


Autorka: GabinaKoukalova


Přečteno: 7 234x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Tipsportu, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet