• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Změny v herním plánu. Které jsou nejdůležitější?

7. březen 2018

Společnost Tipsport má nový herní plán, který platí od středy 7. března 2018. Je součástí povolení k provozování internetové kurzové sázky vydaného ministerstvem financí a splňuje všechny podmínky aktuálního zákona o hazardních hrách. Přinášíme vám přehled nejdůležitějších ú­prav.


Internetové a pobočkové kurzové sázky jsou nově společně v jednom herním plánu a v jednom povolení od ministerstva financí. Podmínkou pro oba typy sázek je registrace a identifikace hráče, takže anonymní tipování už není v žádném případě možné.

Jako sázející máte u Tipsportu vždy pouze jedno herní konto vedené na vaše jméno. Používat jej smíte jen v případě, že máte splněné veškeré podmínky registrace. Zároveň platí, že jediné herní konto slouží pro všechny hry (kurzové sázky, Vegas), které Tipsport nabízí na základě povolení od ministerstva financí. Konto také umožňuje vyhledat detailní přehled vašich sázek.

Dotovat a vybírat z herního konta můžete pouze prostřednictvím zákonem povoleného platebního prostředku vedeného na vaše jméno s tím, že musíte prokázat jeho vlastnictví. Při hotovostní transakci na pobočce nadále platí denní limit 5 000 Kč. Týká se vkladů i výběrů.

Bez Tipkarty ani ránu

Při sázení na pobočce funguje Tipkarta jako přístupový prostředek k hernímu kontu. Obsluha pobočky ji tak po vás může požadovat také v situacích, kdy dosud nebyla potřeba. Ideální je tedy nosit Tipkartu pokaždé s sebou. Také proto, že se s ní musíte prokázat při výplatě výhry z vašeho pobočkového tiketu. Pokud Tipkartu zapomenete, můžete obsluze předložit průkaz totožnosti.

Herní plán rovněž podrobně upravuje další podmínky registrace (včetně identifikace a ověření platebního prostředku), výplaty zůstatku z herního konta (resp. z dočasného herního konta), podmínky vyřízení reklamace či účel zpracování osobních údajů a práva, která s nimi souvisejí. Řeší a upřesňuje i postup při zrušení herního konta.

Prostudujte si aktuální herní plán.

Spolu s herním plánem došlo 7. března 2018 také k drobným změnám v našich obchodních podmínkách.

Přečteno: 28 481x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Tipsportu, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet