Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Dovizioso, Pedrosa, Rossi... Sesadí Marqueze?

13. březen 2018

Řev motorů o víkendu zaplní závodní okruh v Kataru. Právě tam startuje šampionát MotoGP. Hlavním favoritem na zisk titulu mistra světa je Marc Marquez. Tento Španěl má za sebou pět sezon v královské kategorii. Jeho bilance? Čtyřikrát celkový triumf a jedno třetí místo. Potvrdí dominanci a ovládne zase celkovou klasifikaci s kurzem 1,65? Vyberte si v rozšířené kurzové nabídce a vsaďte si!

MotoGP 2018

Podle tipéra kubas84 Marquez titul neobhájí. Jeho favoritem je Valentino Rossi. K triumfu italského veterána si přidal na tiket, že Andrea Dovizioso bude, stejně jako v minulé sezoně, mezi nejlepšími třemi v celkové klasifikaci a Dani Pedrosa skončí v top5. Svezete se s ním?

Úřadující mistr Marquez v loňské sezoně šest závodů vyhrál a na bednu dojel hned dvanáctkrát. Bude i v tomto roce pro něj stropem tucet umístění na stupních vítězů (2,31)?

Vsadit si také můžete na to, kolikrát ovládne kvalifikaci. Loni vybojoval pole position osmkrát. Odstartuje z první pozice alespoň devětkrát (1,6)?

V rozšířené kurzové nabídce si vyberete i z řady duelů na celkové umístění nebo například kdo vyhraje více závodů. Ovládne Pedrosa více podniků než Rossi (1,65)?

Do šampionátu zasáhne také Karel Abrahám. V minulé sezoně obsadil v celkovém pořadí 20. pozici. Bude letos do patnáctého místa? Podpořte ho s kurzem 2,5. Na tiket můžete poslat i to, kolikrát český závodník dojede do cíle. Loni to zvládl třináctkrát. Překoná toto číslo (2,44)? Vsaďte si!

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu Nety za sdílení.