• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Jarní Tipcup: Začala vyřazovací část!

27. březen 2018  SOUTĚŽ 

Kvalifikace skončila, teď už půjde do tuhého. V pavouku Jarního Tipcupu zbylo posledních 8 192 hráčů, kteří si to teď rozdají v soubojích jeden na jednoho. Každý duel potrvá pět kalendářních dní a vůbec nejúspěšnějšího účastníka soutěže budeme znát v nedělí 17. června. Na šampiona čeká 100 000 Kč na sázení, celková dotace Jarního Tipcupu úspěšně atakuje 1 000 000 Netů!


Jarní Tipcup

Jarní Tipcup začal 31. března 2018 tradičně dvoutýdenní kvalifikací, kde hrají všichni sázející proti sobě. Denní limit v kvaldě činil 50 Kč. Nejúspěšnější byl nakonec tipér imb971584, který si s náskokem více než 6 700 bodů došel pro 50 000 Netů!

Jak se do soutěže přihlásíte? Při sestavování tiketu stačí zaškrtnout políčko „Tipcupy“ a tiket následně vsadit. Záleží jen na vás, jaké tikety (s výjimkou live sázek) do Tipcupu zařadíte. Jediné omezení představuje zmíněný denní limit vkladů.

Tiket zařazený do Tipcupu bude vždy označený a uvidíte na něm i možný zisk bodů, který se rovná potenciální výhře v Kč. Do hodnocení se započítají jen výherní tikety sázkaře, jemuž se sečtou výhry v korunách na tiketech zařazených do Tipcupu a vyjádří se v bodech (body získané na tiketech složených z více sázenek, např. Kombinátory, se vypočítají z výher dosažených na jednotlivých sázenkách tohoto tiketu).

Svým zapojením do soutěže souhlasí soutěžící s podmínkami, které jsou k dispozici zde.


Přečteno: 37 018x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Tipsportu, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet