• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Měníme způsob přihlašování do herního konta

6. duben 2018

Od středy 11. dubna má přihlašování do herního konta novou podobu. Místo uživatelského jména se do něj dostanete zadáním e-mailu, který máte aktuálně uvedený v nastavení vašeho herního konta. Vašeho hesla se novinka nedotkne a v komunitě budete i nadále vystupovat pod svými uživatelskými jmény (nicky).


PŘEČTĚTE SI POSTUP PRO PŘIHLAŠOVÁNÍ


Stačí, když e-mail při prvním přihlášení zadáte do přihlašovacího pole. Pak už si pomocí funkce „zapamatovat e-mail“ snadno nastavíte automatické vyplňování při každé další příležitosti. Váš e-mail se samozřejmě k nikomu dalšímu nedostane, sloužit bude jen vám k přihlášení a nebude nikdy a nikde zveřejněn.

Úprava, která se týká přihlášení přes web i přes mobilní zařízení, je součástí vylepšování ochrany vašich dat.

Co dalšího na vás čeká? Na webu si užijete větší streamy. Nová velikost okna až 594px na 334px je maximem, které nám licence dovoluje. Na mobilech využívajících Android či iOS objevíte zbrusu novou podobu titulní stránky aplikace. Zmizí přepínání mezi sportovním sázením a Vegas v mobilní kurzové nabídce. Místo toho si budete moci rovnou vybrat vstup do předzápasové nabídky, do prostředí live sázek, do Vegas, případně se podívat na momentálně nejsázenější zápasy. 

Přečteno: 26 010x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Tipsportu, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet